Колеги по знаку Зодіаку

Знак Зодіаку може розповісти чимало цікавих деталей про Ваших колег та допомогти розібратися в тому, як побудувати доброзичливі стосунки з товаришами по службі.

Pretty females discussing business matters in the boardroom

Колега-Овен

Колега-Овен не завжди так імпульсивний і прямолінійний, як зазвичай описуються представники цього знака. Але його легко впізнати за кипучої енергії і ентузіазму, з яким він занурюється в будь-яке питання — чи службове завдання чи перипетії взаємовідносин у колективі. На роботі Овен не любить довго стопоритися над вирішенням рутинного питання, але воістину незамінний, якщо необхідно приймати рішення — блискавичне і безпрограшна. Напористість представників цього знака та їх ініціативність дуже часто позитивно оцінюються начальством і допомагає їм у просуванні кар’єрними сходами.

Колега-Телець

Колега-Телець серйозний і надійний. Якщо вже де і немає місця метушні і непродуманим рішенням, то це — в робочому куточку Тільця. Такий співробітник неспішно зважить всі варіанти, оцінить прибутковість кожного, не упустивши і ймовірні ризики. Не квапте Тельця, якщо бачите, що він цілком поринув у роботу — все буде виконано точно в строк і в найкращому вигляді. Представники цього знака — великі цінителі комфорту та смачної їжі, а тому саме вони першими піднімуть питання про необхідність обладнати в офісі місце для прийому їжі. А заодно вони ж із задоволенням побалують колег ласощами власного приготування.

Колега-Близнюки

Колега-Близнюк встигає в одиницю часу вирішити декілька питань одночасно і все — швидко і успішно. Особливо добре вдається такому співробітнику працювати з великими масивами інформації і демонструвати менш спритним співробітникам чудеса багатозадачності. Однак варто враховувати, що Близнюки — це спринтери, тому їм часто необхідно влаштовувати невеликі перерви і відновлювати витрачені сили. В роботі іноді Близнюкам буває складно почати якесь громіздке справа, але якщо питання цікавить їх особисто, то ентузіазму цим моторним меркурианцам вистачить з лишком.

Колега-Рак

Колега-Рак мовчазний, спостережливий і з великим інтересом помічає особливості поведінки своїх товаришів по службі. Не порушуйте кордонів особистої зони, в якій він працює, і шанобливо ставитеся до його робочого часу. Порожні розмови з колегами дратують Раку не менше, ніж випадково забута кимось чайна кружка на його робочому столі. У ситуації офісних конфліктів Рак буде до останнього уникати участі в суперечках і першим спробує помирити обидві сторони. Але і самим Ракам не варто дозволяти колегам використовувати себе в якості «жилетки для сліз» — навчитеся ввічливо, але твердо відмовляти емоційним вампірам у Вашому офісі.

Колега-Лев

Колегу-Лева не помітити практично неможливо. Він із задоволенням приймає компліменти з приводу блискуче виконаного проекту і не тушуется при необхідності виступати на публіці. Йому подобається бути в центрі уваги і отримувати підтвердження свого професіоналізму. Почесні грамоти та всілякі кубки неодмінно знайдуть місце в його робочому куточку або ж будуть виставлені на видному місці в офісі. Таланти в області самопрезентації — це те, чого варто повчитися у Львів всім іншим їх по службі.

Колега-Діва

Колега-Діва вже з раннього ранку на роботі і повністю занурена у виконувані завдання. Навряд чи вона стане використовувати дорогоцінний час для порожньої балаканини або зависання в комп’ютерних іграх. Колега-Діва прагне дотримуватися принципу «справі — час, а потісі — годину», і деколи бурчить на своїх менш працездатних колег. Але в ситуації форс-мажору саме Діва виручить весь колектив своєю дисциплінованістю і вмінням зібратися в потрібний момент. До речі, не забудьте перейняти у своєї колеги-Діви справжній талант до наведення порядку в справах, документах і планах.

Колега-Ваги

Колега-Ваги незамінний практично в будь-якому офісі, адже народжений під цим знаком обдарований дипломатичністю від природи. У великих або маленьких колективах конфлікти і сутички між співробітниками практично неминучі, але Ваги самі по собі ніколи не стануть ініціаторами розглядів з співробітниками. Він цінують мир і лад у стосунках з тими, хто знаходиться поруч і готові до компромісів для підтримання атмосфери доброзичливості і комфорту.

Колега-Скорпіон

Колега-Скорпіон не уникає труднощів і не боїться перешкод на шляху до поставленої мети. Якщо Скорпіон є не тільки Вашим колегою, але й іншому, то Вам дуже пощастило — у випадку несправедливості він буде завзято відстоювати Ваші права і допомагати Вам подолати труднощі в роботі. Скорпіони мають фантастичним талантом вловлювати з навколишнього простору інформацію про своїх колег, але плітки їх хвилюють меншою мірою. Просто вони завжди готові до боротьби і точно знають, що інформація є дуже ефективною зброєю.

Колега-Стрілець

Колега-Стрілець любить ділитися з колегами своїм хорошим настроєм і радісними звістками. Гримаса невдоволення — це не про нього, а ось випромінювання оптимізму — візитна картка Вашого колеги-Стрільця. Навіть у ситуації, коли радіти особливо нічому, Стрілець як не можна до речі знайде привід пожартувати і зняти напругу в колективі. При цьому Стрільці досить працездатні і часто виступають ініціаторами яких-небудь амбітних проектів. Не знаєте, як залишити позаду успішних конкурентів? Зверніться до Стрільця і візьміть на замітку його іскрометні творчі ідеї.

Колега-Козеріг

Колега-Козеріг обов’язково доб’ється поставленої кар’єрної мети. Амбіційність вдало поєднується в ньому з шанобливим ставленням до старших за віком або звання. Дрес-код, субординація і лояльність до компанії — це ті моменти, які допомагають Козерогові більш впевнено почувати себе навіть у малознайомому колективі. Він завжди неухильно виконує розпорядження та інструкції, співвідносячи їх з якоюсь власною довгостроковою метою. Вміння пожертвувати миттєвим інтересом в ім’я виконання більш пріоритетне завдання — сильна риса Козерогів, що викликає симпатії з боку їх керівництва.

Колега-Водолій

Колега-Водолій завжди готовий поділитися нестандартними рішеннями зі своїми товаришами по службі або представити начальству новий творчий проект. Завжди на «ти» з інформаційними новинками, Ваш товариш по службі-Водолій не оробеет перед новою комп’ютерною програмою. Освоївши її в найкоротші терміни, він із задоволенням допоможе і своїм колегам розібратися з електронними премудростями. Крім того, саме Водолії зможуть знайти просте і витончене рішення тієї проблеми, над якою весь інший офіс вже місяць ламає голову. Ось тільки не варто дивуватися з того, що часом він може запізнюватися на роботу.

Колега-Риби

Колега-Риби першим допоможе новачкові адаптуватися в новому колективі. Народжені під цим знаком співробітники воліють рівномірну робоче навантаження і всіма силами цураються авралів. Часом ці співробітники люблять попрацювати на самоті і зосереджено поміркувати над тим, як краще виконати проект. Їх рідко можна помітити серед галасливої компанії на корпоративі, але невеликі і затишні чаювання всім відділом — це їх «стихія». Якщо Ви хочете перевести стосунки зі своїми колегами з чисто ділових дружні, то поспостерігайте за колегами, народженими під знаком Риб — в питаннях дружби у них багато чому можна повчитися.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *