Кому йде помаранчева помада?

Сміливі деталі макіяжу завжди привертають бажане увагу і захоплені погляди оточуючих. Одним з найбільш модних трендів майбутнього сезону є помаранчева помада. Але щоб виглядати по-справжньому стильно, необхідно дотримуватися кількох правил при її використанні, а також вибрати підходящий відтінок у відповідності з кольором і типом шкіри.

Різновиди помаранчевої помади

Найбільш поширені і популярні наступні відтінки:

  • теракотовий;
  • мандариновий;
  • кораловий;
  • морквяний;
  • карамель;
  • медовий;
  • бурштиновий.

Для кожного типу слід підбирати свій відтінок, щоб він гармоніював з шкірою, відтінком волосся й очі.

Яким жінкам йде помаранчева помада?

Єдиний типаж, яким не підходить розглянутий колір – це жінки з дуже блідою, молочної шкірою. В даному випадку помаранчева помада створить ефект синюшного хворобливого відтінку. Крім того, стануть сильно помітні сині кола під очима і з’явиться відчуття, ніби жінка сильно втомилася або не виспалась.

У всіх інших ситуаціях представлений тон відмінно підкреслить риси обличчя і допоможе створити незабутній образ.

Блондинкам, світло-каштановим і світло-русявим з шкірою персикового, рожево-жовтого відтінку підходить кораловий колір, теракотовий, карамель і мандариновий. При виборі помади слід віддавати перевагу теплим тонам, які зможуть гармонійно виглядати з природним рум’янцем, і підкреслять світле волосся і очі.

Жінкам, які належать до кольоротипу «осінь» рекомендуються більш насичені або темні кольори, так як шкіра у них ближче до золотисто-жовтого відтінку. Чудово виглядає помада червоно-оранжевого тони з карими і зеленими очима у поєднанні з рудими або мідними волоссям. Брюнетки можуть використовувати практично будь-який різновид помади, але рекомендується коричнево-оранжевий колір.

Підкреслити смагляву або засмаглу шоколадну шкіру, глибокі темні очі і чорне волосся можна за допомогою мандаринового, бурштинового, морквяного і медового відтінку. За рахунок контрастності відтінків вигідно виділяються вилиці, форма й розмір губ, а також риси, овал обличчя.

Слід зауважити, що помаранчева помада повинна бути обов’язково матовою, без блиску. Також не варто використовувати олівець і підводку для губ. В іншому випадку колір виглядає вульгарно і занадто провокаційно. Крім того, помаранчеву помаду можна застосовувати, тільки якщо зуби ідеально білі і гарної форми. Справа в тому, що подібні яскраві та насичені відтінки неминуче привертають увагу до губ, а, отже, і до зубів при посмішці.

Який макіяж робити з помаранчевої помадою?

У будь-якому випадку, завжди слід керуватися основним правилом: у мейк-апі акцент повинен бути або на очах, або на губах. Неважко здогадатися, що при використанні помаранчевої помади не слід рясно фарбувати повіки і вії яскравими тінями, підведенням або незвичайної тушшю. Оптимальним варіантом є природний макіяж око, майже непомітний. При бажанні все-таки хоч трохи виділити очі, рекомендується використовувати чорний олівець або підводку, провівши тонкі лінії без стрілок по краю повік, а також нафарбувати вії чорною тушшю. Для візуального ефекту збільшення очей можна відтінити їх у внутрішньому куточку світлими напівпрозорими тінями.

Бажано подбати про натурально выглядящем рум’янці. Добре підійдуть косметичні засоби мідного, цегляного, червоно-коричневого відтінку. Але і тут не слід переборщувати – досить злегка підкреслити лінію вилиць і добре розтушувати рум’яна.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *