Контурування особи – покрокова інструкція

З допомогою грамотно виконаного макіяжу можна не тільки приховати будь-які недоліки шкіри, але і істотно скорегувати форму і риси обличчя.Для виконання такого мейк-апу раніше доводилося звертатися до профессональному візажиста. Сьогодні ж будь-якій жінці доступне самостійне скульптурування, адже все необхідне, щоб зробити контурування особи – покрокова інструкція, кисті для макіяжу, спонж і якісна косметика у вигляді консилера і бронза тора, що висувається.

Контурування овального і видовженого обличчя

Ідеальною формою обличчя вважається овал, саме він є базою для складання схем коригуючих. Відповідно, в даному випадку ніякого скульптурирования не потрібно, достатньо використання рум’ян.

Якщо контурування все ж необхідно, наприклад, для фотосесії чи виступу на сцені, потрібно скористатися стандартною інструкцією по скульптурированию.

Покрокова схема контурування особи:

  1. Нанести хайлайтер під очі, окресливши контур трикутником.

 

  1. Висвітлити центральну лінію носа.

 

  1. Трохи хайлатера нанести на перенісся, теж у формі трикутника.

 

  1. Позначити блик над верхньою губою, у ямці.

 

  1. Висвітлити центр підборіддя.

 

  1. Провести хайлайтером прямі лінії від куточків губ до нижньої щелепи.

 

  1. Розподілити бронзатор уздовж лінії росту волосся і по скронях.

 

  1. Виділити вилиці – намалювати косу лінію, що починається під виличною кісткою і закінчувалася трохи вище куточків губ.

 

  1. Нанести бронзатор з боків носа, окреслюючи наявну лінію освітлення.

 

  1. Трохи затемнити бокові нижні частини підборіддя.

 

  1. Розтушувати скульптурні лінії спонжем.

 

  1. Завершити макіяж розсипчастою прозорою пудрою.

 

При подовженою формою особи контурування теж досить простий – необхідно трохи затемнити верх чола, біля лінії росту волосся, і нижню частину підборіддя. Це зробить обличчя візуально коротше.

Контурування круглого і трикутного обличчя

Корекція округлих форм передбачає поглиблене затемнення з боків чола, скронь і більшої частини щік, включаючи кут нижньої щелепи. Хайлайтер наносити під очі, на центральну частину підборіддя і лоб (середину).

 

Для скульптурирования трикутного обличчя висвітлюються ті ж самі зони, що й при круглій формі. Бронзатор використовується менше – тільки по боках лоба, на скронях і верхній частині щік, трохи заступаючи на скуловую кістку.

 

Контурування квадратного і прямокутного особи

Скорегувати широкі вилиці і лоб у випадку квадратної форми обличчя можна, якщо нанести трохи освітлення в центрі підборіддя і посередині лоба, а також під очима. Затемнити доведеться скроні, щоки, кути нижньої щелепи, бічні лобні частки.

 

При прямокутному особі висвітлення необхідно тільки в центрі чола і підборіддя. Бронзатор наноситься по нижньої щелепи і чола, з боків, віскі обробляти не потрібно.

 

Правильне контурування ромбоподібного і грушоподібної особи

Для поліпшення рис обличчя у формі ромба хайлайтер розподіляється по центру лоба і підборіддя, також оформляються відблиски під очима. Затемнення робиться виключно збоку від виличні кісток.

 

Особа у вигляді трапеції або груші скульптурируется схожим чином. Висвітлюються ті ж частини, що і при ромбовидної форми, бронзатор наноситься по прямій вниз, від виличної кістки до кута нижньої щелепи.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *