Корисні властивості парафіну для тіла

Парафінове обгортання — це косметична процедура, спрямована на збільшення температури шкіри за допомогою розплавленого парафіну.

Даний метод допомагає впоратися з такими проблемами, як целюліт, тріщинки, зморшки й інші дефекти.

Незважаючи на те, що парафін розігрівається до високої температури, отримання опіків виключено. Це унікальний матеріал, йому властива низька теплопровідність, за рахунок чого він віддає тепло поступово. Крім того, у нього висока теплоємність, він здатний надовго зберігати температуру в собі. Для процедур вибирають косметичний парафін, так як він більш очищений від шкідливих речовин, ніж звичайний.

Користь парафинового обгортання полягає в наступному:

  1. Виведення токсинів. Під час процедури збільшується температура шкіри і пори розкриваються, починається активне виділення поту. Разом з ним виходять всі шкідливі речовини, довгий час накопичувалися в шкірі.
  2.  Активне зволоження. Парафін забирає токсини, що виділяються разом з потом, а решта очищена рідина всмоктується в шкіру назад, позбавляючи її від сухості.
  3. Омолодження. За рахунок рясного зволоження запускається процес відновлення водного балансу шкіри, зморшки розгладжуються.
  4. Поліпшення структури шкіри. При таких теплових процедурах помітно поліпшується кровопостачання тіла.
  5. Антицелюлітний ефект. При охолодженні парафін стискається і створює тиск на проблемні ділянки.
  6. Антистрес. Парафінове обгортання надає заспокійливу дію на нервову систему і покращує кров’яний тиск.
  7. Живлення. Використання ефірних олії під час процедури допомагає швидко наситити шкіру вітамінами і мінералами.

Метод парафинового обгортання досить результативним. Покращення помітні після першої процедури: шкіра стане м’якою, зволоженою, підтягнутою і гарною.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *