Крем для депіляції в душі – ще один спосіб видалення волосся!

В офісі або в кафе з друзями, на діловій зустрічі або на сімейній вечері… ви повинні виглядати доглянуто і бути впевненою в собі, де б ви не знаходилися. Ціна за те, щоб добре виглядати, може бути високим – не важливо, платите ви своїм часом та грошима. Іноді важко знайти час на себе і без того завантаженому графіку. З-за цього постійно доводиться проявляти винахідливість, щоб швидко привести себе в порядок за короткий термін.
Можна заощадити час, наклавши макіяж в машині по дорозі на роботу або освіживши волосся сухим шампунем, коли немає часу мити голову з ранку. Але питання депіляції не терплять поспіху: адже ви не хочете пропустити пару небажаних волосків на самому видному місці? У Veet є рішення для швидкої і ефективної депіляції чутливої шкіри. Економте свій час із засобами Veet для видалення волосся.
Крем для депіляції в душі

Депіляційні креми містять лужні хімічні елементи, які при впливі на волосся, роблять їх більш слабкими, що сприяють більш ефективному видаленню. Під впливом хімікатів структура волосків стають більш м’якою і податливою для видалення.

Veet для депіляції в душі спеціально розроблений для економії вашого часу. Крем підходить для шкіри з підвищеною чутливістю. Після того, як Ваша шкіра стала гладкою прийміть водні процедури, Використати склад для видалення волосся дуже просто: перед тим, як прийняти душ, рівномірно нанесіть крем на суху шкіру (для цього зручно використовувати м’яку кольорову сторону спонжа, який додається в комплекті).

Тепер ви можете зробити свої звичні ранкові приготування прямо в душі: помийте голову або нанесіть скраб на обличчя. Коли пройде близько 5 хвилин (час застосування зазначено в інструкції), круговими рухами змийте крем більш жорсткої стороною спонжа. Разом з ним повинні піти і небажані волоски. Завершіть процедуру, протерши шкіру шорстким рушником (не тріть надто сильно, щоб дати шкірі заспокоїтися).

Проводите депіляцію легко і ефективно з Veet, і після прийняття водних процедур ваша шкіра буде гладкою і сяючою. Креми для депіляції Veet в душі для чутливої шкіри містить алое, відомий своїми пом’якшуючими властивостями. Приємний ніжний аромат коштів Veet перетворить процедуру видалення волосся у приємний процес.

У вас не буде приводу пропустити спонтанну поїздку на пляж або несподівану вечірку. Більше немає причин збиратися в паніці при отриманні запрошення в останній момент – просто використовуйте Veet для ефективного видалення небажаних волосків.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *