Денні та нічні крема для обличчя

У косметології є таке поняття — «вечірній крем». Не варто плутати його з денним захисним кремом і з нічним поживним. Вечірній крем наноситься відразу ж після того, як ви видалили макіяж, але до того, як ви підете в ліжко.
Для підтримки краси і здоров’я вашої шкіри не обійтися без двох основних коштів — денного і нічного крему. Про їх подібності і розходження розповідає лікар-косметолог Людмила Григорьерва.Якщо говорити про відмінності кремів, то їх більш ніж достатньо. Виділимо три головних. Перша відмінність — за призначенням. Денний крем захищає шкіру від шкідливих зовнішніх впливів і одночасно служить основою для макіяжу. При цьому він не повинен бути занадто жирним, інакше косметика ляже нерівними смугами і швидко розтечеться.

Нічний крем створений для відновлення шкіри після довгого трудового дня. Саме вночі, коли вона максимально розслаблена і зігріта, клітини найкраще вбирають всі корисні компоненти. Тому всі нічні креми більш жирні і поживні.
Друга відмінність — за принципом дії. По суті, це те, про що ми тільки що говорили. Денний крем захищає і зволожує шкіру, а нічний підтримує і стимулює всі процеси її оновлення.
Третя відмінність — за консистенцією і складом. Легкий, повітряний, наприклад, у вигляді гелю — таким повинен бути крем, призначений для щоденного догляду за шкірою. Гарний денний крем повинен містити до 60-80% води. Занадто жирна і густа структура буде забивати пори, особливо якщо шкіра жирна, і забруднюватися.

З нічним все навпаки — він повинен бути густим і поживним. Не варто забувати про те, що така консистенція розрахована на те, що перед нанесенням нічного крему особа буде ретельно очищено. Тоді проникненню цілющих речовин ніщо не завадить. Для жирної і проблемної шкіри ідеальним варіантом буде делікатний скраб для щоденного вмивання з серії Clean & Clear.
У косметології є таке поняття — «вечірній крем». Не варто плутати його з денним захисним кремом і з нічним поживним. Вечірній крем наноситься відразу ж після того, як ви видалили макіяж, але до того, як ви підете в ліжко. Вечірній крем діє за принципом нічного — він відновлює шкіру і допомагає їй розслабитися. Нічний крем слід наносити безпосередньо перед сном.

Особливості денного крему

Гіалуронова килота
Вона допомагає шкірі утримувати необхідну їй вологу. До складу денного крему можуть входити рослинні екстракти, також сприяють збереженню вологи.
Абсолютно необхідний UV-фільтр.

Нічний крем створений для відновлення шкіри після довгого трудового дня. Саме вночі, коли вона максимально розслаблена і зігріта, клітини найкраще вбирають всі корисні компоненти. Тому всі нічні креми більш жирні і поживні.
Його наявність стосується не тільки спеціальних сонцезахисних засобів, які необхідні влітку. Сонячні ультрафіолетові промені шкодять шкірі і взимку і ранньою весною. До того ж ультрафіолет присутня навіть у штучному освітленні. В хорошому денному кремі UV-фільтр повинен бути не менше 15.
Вітаміни С, А, Е, F. Вітамін Е нейтралізує важкі метали, які містяться в автомобільних вихлопах, і захищає від інших агресивних факторів. Вітамін А перешкоджає утворенню зморшок. Вітамін С насичує шкіру життєвою енергією, освіжає колір обличчя, активно стимулює обмінні процеси в шкірі, нейтралізує вільні радикали, з-за яких шкіра старіє набагато швидше.
Ліноленова і олеїнова кислоти . Вони не синтезуються в організмі і надходять в шкіру тільки з кремом. Віддушка, або ароматизатор, у денного крему може бути досить сильною. Відмітні особливості — формула денного крему не дуже насичена, структура досить легка. Сам крем повинен добре вбирається в шкіру, не залишаючи ніякої жирної плівки. Обов’язково наявність сонцезахисного фільтра.
При виборі денного крему потрібно бути досить уважною. До нього повинні пред’являтися такі вимоги:
— зволоження і захист від зовнішніх впливів — не ігноруйте етикетку, б) відповідність типу шкіри — анотація плюс консультація вашого особистого косметолога, в) збереження макіяжу — це ви побачите самі.

Особливості нічного крему
До складу таких препаратів, як правило, входять: фітоестрогени, біостимулятори, мінеральні солі (Mg, Ca, Zn), олії, наприклад, мигдальне, жожоба, примули вечірньої, карите, оливкова, авокадо. Безліч вітамінів.
Як бачите, формула нічного крему більш насичена. Віддушка нейтральна або виражена дуже слабо. Занадто різкий запах може перешкодити спокійному сну. Багато елітні марки нічних кремів містять натуральні ефірні масла, які допомагають розслабитися і швидше заснути. Для цієї мети найчастіше застосовується масло лаванди або жасмину.
Нічний крем для молодих і юних повинен бути профілактично-гігієнічним, без всяких зайвих добавок. Сміливо вибирайте той нічний крем, який містить рослинні компоненти.
Для власниць жирної шкіри — а таких на сьогоднішній день близько 60 % — нічний догляд теж повинен бути комбінованим. На зони з підвищеною сальністю наносити густий нічний крем не варто, краще скористайтеся денним зволожуючим.
Нормальну шкіру щік краще теж не чіпати, просто дайте їй вільно подихати. Для сухої, збезводненої шкіри, особливо взимку, рекомендується живильний вечірній і нічний крем.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *