Ламінування вій

Ламирование вій – це нова, але вже встигла зарекомендувати себе з позитивної сторони процедура.

Докладніше про те, як роблять ламінування вій, не шкідливо воно, і який ефект від цієї процедури, розглянемо далі.

Сутність процедури ламінування вій

Ламінування вій також часто називають кератиновым з-за того, що одним з основних елементів складу для цієї процедури є кератин. Як відомо, кератин – це протеїн, який служить основою волосся і вій, і чим товще шар цієї речовини, тим здоровіше і красивіше вони виглядають.

Активний кератиновий компонент одночасно обволікає зовні і проникає вглиб війок, відновлюючи ушкодження, отримані внаслідок шкідливого впливу навколишнього середовища, неправильного догляду або неякісної косметики. У результаті відновлюється і зміцнюється пошкоджена структура вій, стимулюється їх зростання. Утворена на поверхні вій кератиновая плівка забезпечує блиск і збереження нормального рівня зволоженості.

Крім цього, засіб для ламінування вій включає такі інгредієнти, як вітаміни і органічні компоненти, які зміцнюють вії, підвищують їх гнучкість і попереджають пошкодження. Також ці речовини здатні запускати процес зростання так званих сплячих фолікулів вій, які перебувають у тривалій фазі спокою.

Ламінування вій не тільки сприяє оздоровленню і поліпшенню зовнішнього вигляду вій, але і захист від дії негативних факторів – сильного морозу, жорсткої води, сонячних променів і т. д.

Тривалість процедури — близько однієї години, а ефект зберігається протягом 2 – 3 місяців (по мірі природного поновлення вій).

Ламінування вій в домашніх умовах

Дану процедуру можна виконувати не тільки в косметологічних салонах, але і вдома самостійно, освоївши нескладну техніку і придбавши набір (матеріали) для ламінування вій. Наприклад, популярністю користуються такі кошти від Yumi Lashes.

Порядок проведення ламінування вій наступний:

 1. Проводиться глибока очищення і знежирення вій для забезпечення кращого проникнення речовин.
 2. Захист шкіри повік – обробка пом’якшує і розгладжує засобом (можна використовувати зволожуючий крем для шкіри навколо очей).
 3. Кріплення силіконових накладок, за яким вії зачесываются вгору для додання їм вигину.
 4. Нанесення на вії фіксує сироватки, яка заповнює їх структуру, потовщує, подовжує і служить основою для покриття вій фарбувальним складом (пігментом).
 5. Покриття вій пігментом, відтінок якого вибирається в залежності від типу зовнішності (для цього розроблено п’ять різних відтінків).
 6. Насичення війок кератином.

Після процедури протягом доби забороняється мочити очі.

Ефект від ламінування вій:

 • збільшення довжини (за рахунок потовщення і фарбування кінчиків);
 • потовщення структури вій;
 • збільшення об’єму (густини) вій;
 • стійкий насичений колір вій;
 • додання віям вигину;
 • ефект «розкритого погляду».

Ламінування вій — за і проти

Ламирование вій має безліч переваг, особливо якщо порівнювати його з іншими процедурами для вій (нарощування, завивка і т. д.). А саме, серед переваг технології можна виділити наступне:

  1. Після ламінування вій можна спати в будь-якій зручній позі, відвідувати сауну і басейн, користуватися лінзами і будь-якими косметичними засобами.
 1. Процедура не має медичних протипоказань та не завдає шкоди натуральним віям.
 2. Природний вигляд вій після процедури.
 3. Відсутність необхідності щоденного фарбування вій після процедури.

Процедуру не рекомендується виконувати під час вагітності та при запальних захворюваннях очей.

Враховуючи вищезазначене та оцінюючи відгуки клієнтів про процедуру ламінування вій, можна зробити висновок, що ця технологія не має негативних сторін, крім достатньо високої вартості.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *