Лазерна епіляція бікіні

Лазерна епіляція – найбільш прийнятний варіант для видалення волосся в інтимній зоні, відрізняється підвищеною чутливістю. На відміну від багатьох інших методів епіляції, під час даної процедури практично відсутні хворобливі відчуття і мінімальний ризик розвитку ускладнень. Крім цього, вплив лазером займає мінімум часу, а відчутний ефект спостерігається вже після першого сеансу.

Шкідлива лазерна епіляція в зоні бікіні?

Метод лазерної епіляції існує вже близько 20 років, але досі навколо нього витає безліч міфів, які відлякують деяких жінок. Так, абсолютно безпідставною є думка про те, що епіляція в зоні бікіні лазером може завдати шкоди жіночому здоров’ю.

На противагу цьому слід зазначити, що максимальна глибина проникнення лазерних променів не перевищує 4 мм, а цього відстані вистачає лише на «обробку» волосяних фолікулів, що містять меланін. Тобто вплив на внутрішні органи виключено, а по шкірі лазерні промені просто прослизають, не пошкоджуючи тканини.

Шкода лазерна епіляція може принести тільки в тому випадку, якщо виконувати її при наявності протипоказань, а також при некваліфікованому обслуговуванні. В такому випадку наслідки лазерної епіляції в зоні бікіні можуть бути дуже негативними: опіки, гіперпігментація, загострення хронічних захворювань та ін

Підготовка до лазерної епіляції бікіні

Рекомендації перед проведенням процедури включають наступне:

  1. Попередня консультація дерматолога, ендокринолога та гінеколога.
  2. Виняток відвідування солярію або пляжу за два тижні до процедури.
  3. Відмова від прийому антибіотиків тетрациклінового ряду і фторхінолонів за два тижні до сеансу.
  4. Відмова від будь-яких видів епіляції в даній зоні за 2-3 тижні до призначеного дня, за винятком гоління, яке слід провести за 1-2 дні до процедури.
  5. Виняток використання спиротосодержащих засобів в зоні бікіні за 3 дні до сеансу.

Як проходить лазерна епіляція бікіні?

Перед проведенням сеансу жінкам, у яких є підвищена больова чутливість, на оброблювані зони може наноситися місцевий анестетик. Тривалість сеансу може становити в середньому від 5 до 40 хвилин, в залежності від площі епіліруемие зони. Під час процедури відбувається руйнування цибулин волосся за рахунок впливу світлових лазерних спалахів. Очі пацієнта при цьому повинні бути захищені спеціальними окулярами. Після закінчення лазерної обробки на шкіру наноситься засіб з протизапальною та зволожуючу дію.

Скільки потрібно процедур лазерної епіляції бікіні?

Так як назавжди ліквідувати лазером можна тільки ту частину волосся, яка знаходиться в стадії активного росту (а це не більше 20 %), то для повного ефекту потрібно провести не одну процедуру. Зазвичай результат досягається за 5-8 сеансів з інтервалом в 45-60 днів, що залежить від гормонального фону жінки, товщини і кольору волосся.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *