Лазерне видалення волосся

Лазерне видалення волосся — метод радикального видалення небажаного волосся, заснований на руйнування волосяного фолікула лазерним випромінюванням. Видалення небажаного волосся, заснований на руйнування волосяного фолікула лазерним випромінюванням. Оскільки в стадії активного росту знаходяться не всі фолікули, а частина з них перебуває в «сплячому» стані, то для видалення волосся в певній зоні назавжди потрібно кілька сеансів лазерної епіляції з інтервалом в 4-5 тижнів.

Особливості лазерного видалення волосся

Для проведення процедури використовують апарати з довжиною хвилі 700-800 нм. Принцип дії апаратів для видалення волосся полягає в тому, що при лазерному опроміненні певної ділянки шкіри відбувається поглинання енергії містяться у волосяному фолікулі меланіном, і в результаті відбувається нагрівання і руйнування волосяної цибулини. Після чого волосся перестає рости і через кілька днів просто випадає. Згодом визначена область може бути повністю позбавлена від небажаної рослинності.

Метод вважається незначним і відносно безболісним, хоча у людей з високою чутливістю при проведенні процедури можуть виникати неприємні відчуття.

Лазерне видалення волосся протипоказано при онкологічних захворюваннях, цукровому діабеті, хронічних або гострих запальних захворюваннях шкіри, при свіжому засмагу, більшій кількості веснянок, родимок або пігментних плям, при варикозі, схильність до утворення колоїдних рубців, до завершення статевого дозрівання, при наявності інфекційних захворювань і виражених гормональних порушень.

Залежно від індивідуальної реакції організму і професіоналізму майстра при проведенні лазерного видалення волосся можливі:

  • виникнення алергічних реакцій;
  • опіки шкіри;
  • загострення герпесу.

При сивого чи світлих волоссі така процедура неефективна.

Лазерне видалення волосся в різних зонах

Лазерне видалення волосся на обличчі

На сьогоднішній день лазерне видалення є найбільш популярним засобом назавжди позбутися небажаного волосся на обличчі (особливо над губою у жінок), так як гоління здатне спровокувати посилений ріст волосся, а воскова епіляція часто викликає роздратування. Але метод годиться тільки для досить великих, жорстких волосків і не видаляє пушкове волосся, тому може зажадати частого повторення. У рідкісних випадках лазерне вплив на світлій шкірі може викликати збільшення кількості веснянок.

Лазерне видалення волосся в зоні бікіні

У цій зоні волосся зазвичай темніше, ніж на голові, тому метод підходить практично всім. З іншого боку, оскільки волосся ростуть досить густо і інтенсивно, для повного їх видалення може знадобитися від 4 до 10 сеансів і надалі повторення процедури раз на рік.

Лазерне видалення волосся на ногах

Використовується рідше, ніж у попередніх випадках, оскільки волоски в цій області досить тонкі і метод може надати не особливо ефективним.

Лазерне видалення волосся на тілі

Метод дієвий при видаленні рослинності в пахвах, але вимагає акуратності, так як в цій області найбільш ймовірно виникнення подразнення після процедури. На інших частинах тіла (руки, спина, живіт) у жінок зазвичай присутній тільки пушкове волосся, проти якого лазер неефективний. А наявність жорстких волосся в таких зонах звичайно свідчить про гормональних порушеннях, при яких лазерне видалення волосся протипоказано.

Підготовка до лазерного видалення волосся і правила поведінки після нього:

  1. Не можна засмагати 2 тижні до і після проведення процедури.
  2. Процедура проводиться через 2 тижні після попередньої епіляції (не важливо, гоління, віск чи інша процедура).
  3. Після проведення процедури 3 дні не можна приймати гарячі ванни, відвідувати басейн, сауну, обробляти область видалення волосся спиртовмісними засобами.
  4. У разі появи роздратування або опіків область епіляції можна обробити Бепантеном або Пантенолом.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *