Легкий макіяж для карих очей

Вважається, що карооким дівчатам потрібно мінімум косметики для того, щоб виглядати ефектно, адже темні очі виразні самі по собі.

Тим не менш, легкий макіяж необхідний і для карих очей.

Загальні рекомендації

Основні правила мейк-ап для власниць карого кольору очей наступні:

  1. При підборі колірної гамми слід врахувати відтінок райдужки. Так, дамам зі світло-карими очима підходять холодні сині, блакитні, фіолетові кольори. При темно-карих очах краще користуватися світлими тінями.
  2. До карим очам більше всього підходять холодні відтінки кольорів, а теплі кольори рекомендується використовувати з обережністю, особливо при проблемній шкірі.
  3. Тіні при всіх відтінках коричневого райдужки необхідно наносити ідеально рівним шаром.
  4. При карих очах особливо виграшно виглядають поєднання контрастних кольорів, наприклад, молочно-білого і коричневого або бронзового і ніжно-кремового.

Легкий денний макіяж для карих очей

Для вирівнювання кольору шкіри не обійтися без коректора, а тональний крем стилісти радять вибирати на відтінок світліше, ніж природний колір обличчя. На верхню частину очей карих очей рекомендується наносити більш світлі тіні, а на нижню частину – тіні більш яскравого і насиченого відтінку. Фахівці вважають, що при карих очах у денний час цілком можна обійтися і зовсім без тіней. Для цього очі підводять коричневою рідиною, злегка розтушувати лінію, і використовують темну туш.

Тіні вибираємо з урахуванням відтінку райдужки:

  1. Світло-карим очам підходять відтінки блакитного і фіолетового кольорів.
  2. На каре-зелені очах відмінно виглядають сині, жовто-охристі і навіть червоні відтінки. Втім, останні використовуються тільки в разі, якщо повіки не виглядають припухлими.
  3. Темно-карим очам підійдуть сині, синьо-зелені, бежеві тіні.
  4. Для «горіхових» очей можна вибрати блідо-рожеві тіні в комбінації з чорною підводкою і тушшю.
  5. «Медовим» (із золотистим відтінком) радужкам більше всього схожі фіолетові тіні.

Увага! При загорілій шкірі зробити легкий літній макіяж для карих очей неможливо, так як смаглявість вимагає більш яскравих фарб і сміливих поєднань.

Легкий вечірній макіяж для карих очей

Збираючись на заходи, що проводяться у вечірній час, красивий легкий макіяж для карих очей можна зробити, використовуючи яскраву гаму тіней і кольорову підводку. Тушкраще вибрати подовжуючу і додає об’єм віям. Брюнеткам і шатенкам з карими очима не забороняється використовувати блискітки для повік, особливо якщо тіло і обличчя досить засмаглі. Завершить вечірній мейк-ап кареглазки яскрава помада насичених червоних або ягідних відтінків, і мазок світлого блиску, накладений на центральну частину губ.

Рекомендуємо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *