Лід для обличчя – користь і шкода

Протирання обличчя кубиками льоду — давно відома і дуже популярна косметична процедура. Вважається, що вона тонізує шкіру, освіжає її, уповільнює процеси старіння. Але зустрічаються також думки, що подібна процедура може пошкодити шкіру і призвести до негативних наслідків. Спробуємо розібратися, чи варто протирати обличчя льодом,а також яку користь і яку шкоду може принести таке застосування льоду.Користь від протирання обличчя льодом

 • тонізує шкіру;
 • чинить легку підтягуючий дію;
 • викликає звуження пор і підшкірних судин;
 • сприяє розгладженню дрібних зморшок;
 • стимулює активацію обмінних процесів в шкірних покривах;
 • підсушує жирну шкіру.

Протирати обличчя льодом?

Щоб уникнути можливої шкоди і витягти з процедури максимальну користь при протиранні особи льодом необхідно слідувати певним правилам:

 1. Протирають тільки чисту шкіру, після видалення макіяжу. Під впливом холоду пори звужуються, і якщо шкіра буде брудною, це може викликати поява чорних крапок (вугрів).
 2. Лід використовується не відразу після вилучення з морозилки, а повинен трохи підтанути, так як в іншому випадку (при температурі льоду менше -1) можна отримати точкові обмороження.
 3. Протирають обличчя плавними рухами по масажних лініях, не затримуючи кубик в одній точці довше 3-4 секунд і не натискаючи.
 4. Обличчя після процедури краще не витирати, а дочекатися, поки воно висохне самостійно, після чого нанести зволожуючий крем.
 5. Протирання проводиться 1-2 рази на день, тривалими курсами, але не рекомендовано в зимовий період. Крім того, 30-40 хвилин після процедури не рекомендується виходити на вулицю (піддавати шкіру впливу вітру, прямих сонячних променів і т. д.).

Також можливі користь і шкоду багато в чому залежать від правильної підготовки льоду для протирання обличчя:

 1. Для приготування льоду потрібно використовувати тільки фільтровану або мінеральну воду без газу.
 2. Не зберігати готовий лід в холодильнику довше тижня і не допускати його контакту при зберіганні з харчовими продуктами.
 3. Застосовується для протирання лід повинен бути без сколів і гострих країв, щоб не подряпати шкіру.

Лід для особи — протипоказання

Як би ні була безпечна процедура, існує і ряд протипоказань, при яких шкода від протирання обличчя льодом явно переважує можливу користь:

  • гострі дерматози, екзема, гнійні висипання, наявність ушкоджень шкіри;
  • герпес;
 • підвищена температура тіла;
 • головний та зубний біль;
 • тонка, надмірно чутлива шкіра.

Окремо варто відзначити алергічні реакції. Алергія на холод є абсолютним протипоказанням. Але також, алергія можлива при використанні льоду з додаванням соків, фруктів і трав’яних відварів. Щоб уникнути останньої, перед використанням такого льоду потрібно заздалегідь перевірити реакцію на рослинні компоненти на невеликій ділянці шкіри.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *