Макіяж для каре-зелених очей

Каре-зелені очі являють собою дуже виграшне поєднання кольорів, що дозволяє використовувати для макіяжу практично будь-які відтінки.

Особливості макіяжу для каре-зелених очей

Такі очі можуть мати різні відтінки, з переважанням, як зеленого, так і коричневого кольору, тому варіанти макіяжу і основна гама для нього підбираються індивідуально, але з дотриманням певних правил:

  1. Контрастні кольори можуть підкреслити той чи інший колір. Так, рожеві і золотисті відтінки допоможуть посилити зелений колір, а сіро-зелені — навпаки, підкреслять карий відтінок.
  2. Дівчатам з переважанням зеленого відтінку краще не використовувати сині кольори, так як подібне поєднання зазвичай погано і невиразно виглядає.
  3. При підборі тіней обережність потрібно проявляти з коричневими, болотними і зеленими відтінками, так, щоб вони не зливалися з кольором очей. Краще всього, якщо тіні на тон світліше або темніше райдужки.
  4. В денному макіяжі для каре-зелених очей краще дотримуватися більш світлих, природних відтінків: персикового, світло-коричневого, світло-сірого. Крім того добре підуть світлі перламутрові тіні. Якщо очі досить темні, можна використовувати металеві відтінки (золото, срібло, бронзу).
  5. Вечірній макіяж для таких очей передбачає більш яскраву і насичену гаму: всі відтінки фіолетового, зелений, темно-коричневий, темно-сірий тони.

Макіяж для каре-зелених очей в залежності від кольору волосся

Макіяж для блондинок з каре-зелені очі

Підводку і туш жінок зі світлим волоссям потрібно вибирати коричневу. З тіней добре підійдуть теплі відтінки коричневого, бежеві, сірі, персикові і світло-рожеві відтінки. Насиченого рожевого і близьких до червоного кольорів краще уникати. Деяким жінкам можуть підійти біло-блакитні тіні, якщо в очах переважає коричневий, а не зелений колір.

Макіяж для брюнеток з каре-зелені очі

Брюнеткам краще використовувати спокійні, але темні, насичені відтінки. Їм добре підійдуть теракотові, насичені зелені, червоні і фіолетові тіні. Туш для очей і підводка переважно використовується чорна.

Макіяж для шатенок з каре-зелені очі

В залежності від типу особи і відтінку шкіри можна використовувати як темно-коричневу, так і чорну підводку для очейТуш краще брати переважно чорну. Добре підійдуть як зелені, так і фіолетові, персикові, рожеві тіні. А ось з коричневими відтінками шатенкам варто бути обережніше, так як вони підходять дуже вибірково.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *