Макіяж для рудих волосся

Вибравши занадто яскраву гаму косметики, можна надати образу вульгарності, а, якщо не приділити особі належної уваги, воно на тлі вогняних локонів буде блідим і непомітним.Що ж важливо враховувати, щоб вигідно підкреслити особливості зовнішності? Щоб створити стильний і гармонійний макіяж для рудих волосся, потрібно правильно вибрати відтінки тонального засобу, тіней та помади.

Який стиль вибрати для макіяжу?

Якщо у жінки натуральний колір шкіри наближений до теплої гамі, тональна основа і консилер повинні мати жовтуватий або персиковий відтінок. Тим, у кого природний колір обличчя відноситься до холодної гамі, краще вибирати засоби рожевих або порцелянових відтінків.

Щоб зробити гарний і модний макіяж для рудих волосся і зелених, блакитних чи сірих очей, потрібно використовувати будь-яку тональну основу з легкою текстурою. Не потрібно намагатися з допомогою такого крему зробити тон шкіри набагато темніше або приховати веснянки, інакше обличчя буде виглядати неохайним. Вона повинна тільки вирівнювати натуральний тон.

Які тіні використовувати для макіяжу?

Якщо вам потрібно зробити денний макіяж для рудих волосся і сірих очей, вибирайте тіні кольору:

  • міді;
  • морської хвилі;
  • золота;
  • мускатного горіха.

А ось тим, у кого зелені очі, краще використовувати тіні коричневого, оливкогового або темно-оранжевого кольору.

Створюючи вечірній макіяж для карих, чи сірих або блакитних очей і рудого волосся, можна робити вибір на користь більш яскравих тіней. Для цього чудово підійдуть різні сливові, бірюзові або бузкові кольори. Можна додати стрілки, але малювати їх потрібно тільки темно-коричневим олівцем.

Якими повинні бути рум’яна і помада?

Щоб макіяж для рудих волосся і блакитних або зелених очей не був вульгарним, помада повинна бути карамельного, світло-рожевого або коралового кольору. Таких же відтінків слід підбирати і пудру. Вони зроблять обличчя рудоволосих красунь більш молодим, здоровим і свіжим. Яскраві червоні або темно-помаранчеві рум’яна не варто використовувати навіть при створенні вечірнього макіяжу.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *