Макіяж для сіро-зелених очей

Правильно підібрана колірна гамма при створенні образу є є невід’ємною частиною індивідуального стилю будь-якої жінки. Природно, у даному випадку необхідно враховувати природні відтінки, особливо очей. Переважання одного кольору значно полегшує завдання, але при змішаних тонах зробити макіяж стає трохи складніше.

Сіро-зелений колір очей – особливості

Зрозуміло, що мова не йде про конкретний відтінку. Райдужка таких очей зазвичай має домінуючий колір з різною кількістю вкраплень іншого тону. Крім того, можна помітити, що залежно від освітлення і кута зору переважання того або іншого відтінку змінюється. Тому макіяж для сіро-зелених очей, з одного боку, є важким, а з іншого – дозволяє поєднувати безліч цікавих комбінацій і експериментувати з гамою.

Тіні для сіро-зелених очей

За допомогою декоративної косметики можна надати таким очам бажаний колір. Наприклад, нанесення блакитних, синіх тіней додасть райдужці бірюзовий тон (близький до лазурного). Використання металевих, сталевих нот сприяє придбанню очима вираженого сірого кольору. Щоб створити акцент на зеленому відтінку очей, слід застосовувати одночасно золотисто-медові, жовті, салатові і мідні тіні. При бажанні зробити погляд більш глибоким, затемнити радужку і наблизити її колір на темно-зеленому, рекомендуються теплі тони в косметиці – шоколадний, коричневий, бежевий і золотистий.

Як нафарбувати сіро-зелені очі для повсякденних заходів?

Такий мейк-ап повинен бути максимально природним і не занадто яскравим, тому потрібно використовувати не більше двох кольорів тіней. Ідеальним варіантом будуть ніжно-бежевий і темно-коричневий відтінок. Світлі тіні необхідно нанести в якості бази на всі рухоме повіку, а темні застосувати для підкреслення і, при необхідності, корекції контуру очі. Слід уникати чітких меж, віддаючи перевагу плавним переходам, тому тіні бажано добре розтушувати.

Більш простим способом, як щодня фарбувати сіро-зелені очі, є акуратні стрілки. Вони повинні бути тонкими і розташовуватися максимально близько до лінії росту вій. Крім того, рекомендується олівець або підводка шоколадного кольору, а не чорного, туш теж краще підібрати темно-коричневого відтінку.

Вечірній макіяж для сіро-зелених очей

Для урочистих подій, звичайно, потрібно використовувати яскраві і насичені кольори, можна створити цікавий образ, вигідно зігравши на контрастах і поєднаннях.

Найбільш популярний серед стилістів макіяж під сіро-зелені очі для вечірніх заходів полягає у суміщенні смарагдових, жовтих і сірих тіней:

  1. Нанести на всі рухоме повіку і область безпосередньо під внутрішнім краєм брови світлу базу.
  2. Підвести очі олівцем темно-сірого, шоколадного або графітового кольору.
  3. Внутрішні куточки очей обробити світло-металевими тінями.
  4. Від середини верхнього століття продовжити макіяж золотистим відтінком.
  5. На зовнішній край століття нанести насичені смарагдові або яскраво-зелені тіні.
  6. Ретельно розтушувати косметику, прагнучи до створення плавних переходів одного тону в інший.
  7. Нафарбувати вії тушшю шоколадного кольору або ж темно-зеленого.

Чудовим методом, як підкреслити сіро-зелені очі у вечірньому макіяжі, вважається застосування сливових, бузкових, персикових тіней з прозорою текстурою і блискітками. Така косметика підсилює глибину кольору, надає очам насиченості. При цьому лінію вій бажано підводити графітовим відтінком олівця або рідкої підводки.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *