Макіяж під синій манікюр

Іноді хочеться урізноманітнити повсякденний манікюр чимось особливим. Для цього відмінно підходить синій колір і будь-які його відтінки, він виглядає одночасно яскраво і незвично, але і вельми близький до класики. Щоб образ був доведений до досконалості, необхідно грамотно підібрати наряд, а також не забути про макіяж.

Які кольори підходять під синій манікюр?

Враховуючи, що розглянутий колір лаку для нігтів сам по собі привертає увагу, потрібно вибрати відтінки для мейк-апу, близькі до нього, але, в той же час, не контрастують. Таким чином, достатньо буде добре виділити очі і вії, але підібрати не дуже яскраву помаду або блиск.

Варіанти поєднання тіней для повік:

 • чорний з синім;
 • темно-сірий з блакитним, бірюзовим;
 • синій з фіолетовим, бузковим, темно-рожевим;
 • чорний з блакитним, кольором морської хвилі;
 • блакитний металік з сірим.

Губам бажано надати природний колір пастельних відтінків, наприклад, бежевий, ніжно-рожевий або зовсім нафарбувати безбарвним блиском.

Макіяж очей для синього манікюру

Перед тим як приступити до створення образу, слід визначитися, денний або вечірній мейк-ап необхідно зробити. Природно, для урочистих подій та заходів потрібно буде витратити більше часу і надати яскравості, глибини кольору.

Варіант вечірнього макіяжу № 1:

 1. Приблизно від середини верхнього століття промальовувати чорною підводкою або олівцем стрілку, яка закінчується біля краю зовнішнього куточка ока.
 2. Над нею, але вже по все довжині верхнього століття, намалювати стрілку синім олівцем. Підвести частину нижньої повіки цим же кольором, початок лінії – близько 1/3 від зовнішнього куточка ока.
 3. Верхню повіку нафарбувати тінями синього, яскраво-блакитного кольору, розтушувати.
 4. Внутрішні куточки очей обробити світлими (білими, сірими) перламутровими тінями.
 5. Нафарбувати вії чорною тушшю.

Варіант № 2:

 1. Верхню повіку підвести синьою рідиною з перламутром, утолщая лінію до зовнішнього куточка ока.
 2. Нижню повіку підвести олівцем яскраво-бузкового або фіолетового кольору, ближче до зовнішнього краю розбавити відтінок синім або блакитним кольором. Розтушувати стрілку по всій довжині.
 3. Всю верхню повіку і трохи вище (на 3-5 мм) опрацювати тінями рожевого, бузкового або фіолетового тону, добре розтерти, додати блискіток.
 4. Нафарбувати вії тушшю.

Слід зауважити, що до синього манікюру чудово підходить настільки полюбився всім макіяж в стилі «smoky eyes». Єдиним нюансом може бути використання не чорного кольору тіней, а, наприклад, глибокого синього або темно-сірого, а також застосування синьою туші і підводки.

Для того щоб виконати денний макіяж, потрібно мінімум зусиль і косметики:

 1. По всій довжині нижнього століття провести тонку акуратну стрілку підведенням синього, бірюзового, синього кольору.
 2. Цієї ж підводкою або олівцем відтінити частина верхнього століття, ближче до зовнішнього куточка ока.
 3. Нафарбувати вії чорною тушшю.

Ще один спосіб:

 1. Всю поверхню верхньої повіки обробити перламутровими тінями пастельного відтінку – бежевими, ніжно-рожевими, ясно-жовтими.
 2. Акуратно промальовувати по всій довжині верхнього століття стрілку темно-синім олівцем або підводкою, лінія повинна поступово товщати до кінця.
 3. Нижню повіку підвести тільки біля зовнішнього куточка ока.
 4. Вії обробити чорною тушшю, додає об’єм.

Як нафарбувати губи до синього манікюру?

В даному випадку не варто використовувати олівець для губ і яскраві відтінки помади. Ідеально підійдуть рожевий, бежевий, ніжно-бузковий, блідо-фіолетовий кольори. Більшість стилістів рекомендують взагалі не міняти тон губ, а просто нанести безбарвний блиск або гігієнічну помаду.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *