Макіяж під зелену сукню

Для будь-якого випадку не вибиралося зелене плаття – будь то формальна зустріч, вечірня прогулянка або торжество, в ньому жінка завжди буде виділятися з натовпу, виглядати елегантно і модно. Існує безліч відтінків зеленого, тому підібрати для себе відповідний варіант зможуть абсолютно всі. Звичайно, щоб виглядати бездоганно, одягнувши гарне зелене плаття, слід приділити увагу макіяжу. Наведемо кілька рекомендацій, які допоможуть зорієнтуватися при створенні макіяжу під такий наряд.

Вибір косметики для макіяжу під зелену сукню

  1. Основа під макіяж. Перш ніж наносити декоративну косметику, потрібно подбати про стан шкіри обличчя. Для цього обов’язково слід скористатися базою під макіяж, яка допоможе підкоригувати колір обличчя, вирівняти рельєф шкіри, приховати легкі недоліки. Навіть при відсутності дефектів шкіри основа під макіяж потрібна для того, щоб інші косметичні засоби довше трималися, зберігаючи свіжість макіяжу.
  2. Тіні. Вибір тіней під зелене плаття – один із відповідальних етапів при нанесенні макіяжу. Тут найпоширенішою помилкою є використання тіней зелених відтінків, особливо збігаються з кольором сукні. У такому випадку особа втрачає виразність, а шкіра може придбати блідий і хворобливий відтінок. Також неприпустимо створювати такі контрасти в одязі і макіяжі, як нанесення яскраво-салатових тіней під темно-зелене плаття.Відмінним варіантом для вечірнього макіяжу під зелену сукню стануть фіолетові, сливові, чорні і жовті тіні, а для денного макіяжу — золотисті і світло-коричневі тони тіней.
  3. Підводка і туш. Контур очей можна підкреслити за допомогою підводки або олівця чорного або коричневого кольору. Колір туші повинен збігатися з кольором очей.
  4. Рум’яна. Рум’яна для світлошкірих дівчат під зелену сукню рекомендуються в ніжних тонах червоного кольору. Смуглолицим при створенні макіяжу під зелену одяг найбільш підходять сливовий і персиковий відтінки рум’ян.
  5. Помада. Рекомендовані відтінки помади під зелене плаття – сливові і червоні — для смаглявої шкіри, рожеві і коралові – для світлої шкіри. При цьому помада повинна бути матовою, блискітки і перламутр на губах у даному випадку вкрай небажані.

Одягнена в зелену сукню і дотримуючись ці прості правила при нанесенні макіяжу, будь-яка жінка буде відчувати на собі захоплені погляди зі сторони.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *