Макіяж з червоною помадою для брюнеток

Темні блискучі волосся і яскраві червоні губи – ідеальне, навіть класичне поєднання, що підкреслює впевненість у собі і сексуальність. Макіяж з червоною помадою для брюнеток можна виконати в різних варіаціях залежно від його призначення (денний або вечірній) і особистих особливостей жінки. Робити його нескладно, крім того, візаж займає небагато часу, якщо правильно підібрати відтінки і розставити акценти.

Денний гарний макіяж з червоною помадою для брюнеток

В даному випадку єдиний яскравий ділянку в мейк-апі – це губи. Інші області особи повинні бути нафарбовані нейтрально, переважно в пастельній гамі.

Повсякденний макіяж під червону помаду для шатенки і брюнетки передбачає використання мінімальної кількості тіней, підводки і рум’ян, як правило, стилісти рекомендують обмежитися чорної або графітової тушшю для війЯкщо все ж хочеться злегка підкреслити очі, краще ненав’язливо оформити повіки чорним або темно-коричневим олівцем, злегка розтушувати його, і бежевими, або світло-коричневими тінями. Брови повинні виглядати натурально, без строгих ліній і надмірно насичених кольорів.

Важливо пам’ятати, що червона помада моментально привертає увагу до особи. Тому необхідно ретельно замаскувати всі наявні недоліки шкіри і максимально вирівняти її тон.

Вечірній та святковий макіяж з червоною помадою для брюнеток

До ошатному сукні можна дозволити собі мейк-ап яскравіше, хоча і в цій ситуації слід дотримуватися помірності і обережність, щоб не змістити акценти і не виглядати вульгарно.

Ідеальний варіант вечірнього макіяжу очей під червону помаду для брюнеток – чорні стрілки, як у Діти фон Тіз або Кім Кардашьян. Якщо додати до них пишні і довгі вії, вийде досконалий і закінчений класичний образ «жінки-вамп».

Ще один спосіб підкреслити яскраві губи – нанесення тіней в техніці «смокі айс», тільки не в стандартній чорно-сірій гаммі, а більш стриманою панелі. Красиво виглядає візаж з використанням таких відтінків:

  • металік;
  • бежево-коричневий;
  • темно-бордовий;
  • фіолетово-синій;
  • сливовий;
  • шоколадний;
  • кавовий;
  • оливковий;
  • сірий графіт.

Брови можна оформити більш чітко, використовуючи пудровий олівець або тіні.

Як і при денному макіяжі, ввечері важливо приділити особливу увагу стану шкіри. Вона повинна виглядати ідеально, мати рівний і натуральний тон. Допускається нанесення невеликої кількості рум’ян на скули.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *