МАЛЮЄМО СТИЛЬНІ МАЛЮНКИ НА НІГТЯХ НІГ

Красиві, акуратні і доглянуті ноги вимагають постійної уваги. Педикюр потрібно робити раз на два тижні, але далеко не завжди є час на відвідування салону. А так хотілося б зробити який-небудь оригінальний і незвичайний нейл-дизайн! Насправді, це не така вже проблема. Можна і в домашніх умовах створити справжній нейл-арт, де будуть і малюнки і орнаменти на нігтях, причому технології такого педикюру цілком доступні навіть для початківців.

Гігієнічний педикюр

Перед тим, як зробити зі своїх нігтів шедевр нейл-арту, необхідно провести традиційну процедуру гігієнічного педикюру. Перш за все, потрібно позбутися від старого лаку. Потім, надаємо нігтям форму «м’якого квадрата» зі злегка закругленими краями або просто квадрата, використовуючи манікюрні ножиці або щипчики. Саме цю форму косметологи рекомендують, оскільки вона допомагає уникнути вростання. Якщо є загрубілі шкіра, її потрібно видалити за допомогою пилочки, зробивши попередньо теплу ванночку для ніг з морською сіллю і ефірними оліями.В домашніх умовах для видалення кутикули краще використовувати техніку європейського манікюру: на кутикулу наноситься ремувер (засіб для розм’якшення і розчинення кутикули), потім паличкою з апельсинового дерева вона акуратно відсувається. Після нанесення на ноги пом’якшувального крему, потрібно знежирити нігтьову пластину і можна приступати до нанесення базового покриття. Гігієнічний педикюр завершено, можна приступати до нейл-дизайну.

Нейл-арт за допомогою голки

Існують технології, за допомогою яких у домашніх умовах можна зробити малюнки на нігтях не гірше, ніж в елітному салоні краси. Наприклад, відмінним помічником може бути звичайна швейна голка. Все, що знадобитися для нейл-арту – кілька флаконів лаків контрастних кольорів, швейна голка, закріплює покриття.

Тепер, коли є все необхідне, можна приступати до процесу домашнього дизайну нігтів. Першим кроком повинно бути нанесення на нігті лаку базового кольору. Краще, щоб він був непрозорим. Лак обов’язково повинен висохнути, якщо він не буде остаточно застиглим, не вийти і орнамент.

Другий крок – лаком контрастного кольору залишаємо на нігтях кілька крапель і відразу ж вушком голки проводимо по краплі, намагаючись їх об’єднати і створити бажаний візерунок. Поки що досвід такої художньої діяльності невеликий, можна робити спіралеподібні руху, вийти нескладний, але ефектний орнамент. Вушко голки дозволяє створювати самі різні зображення, діючи їм як олівцем, можна проводити прямі лінії, коми або завитки. Поступово з досвідом можна буде створювати і більш складні орнаменти.

Третій крок – покриваємо прозорим захисним покриттям висохлий лак.

Нейл-арт за допомогою пензлика

Пензликом можна зробити більш різноманітні малюнки на нігтях. Але і підготовка повинна бути ретельною. Потрібно подбати про те, щоб робити педикюр було зручно, робоче місце повинно бути добре освітлено. Успіх дизайну за даної технології залежить від пензлика, лаку і вашої майстерності. Пензлик можна придбати в звичайному магазині канцтоварів, але пензлик повинна бути дуже тонкою, з натуральним ворсом. Малюнки потрібно завдавати швидко, щоб лак не встиг засохнути. Педикюр з малюнками в домашніх умовах буде зручніше робити, використовуючи спеціальні фарби для нейл-дизайну.Вони не будуть висихати в процесі нанесення малюнка, їх можна стерти, якщо малюнок вийшов невдалим, причому, базове кольорове покриття при цьому не постраждає.

Техніка створення малюнка на нігтях пензликом схожа на нейл-дизайн за допомогою голки. Так само на першому етапі нігті покриваються лаком-основою, потім, після його висихання, продовжуємо робити педикюр з малюнками в домашніх умовах , вимальовуючи пензликом орнаменти на нігтьових пластинах. Якщо складні малюнки пензликом поки створювати складно, можна зробити технічно більш простий, але не менш ефектний місячний або французький манікюр. Для французького манікюру потрібно білим лаком окреслити верхній край нігтя – намалювати так звану «посмішку».Для місячного манікюру білим лаком малюємо «посмішку» у нижній частині нігтя.

Малюнки на нігтях можна зробити і за допомогою трафаретів, які завжди можна придбати в магазині. Це простий спосіб, але дуже зручний і дозволяє створювати відмінний нейл-дизайн.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *