Манікюр на дому

Кожен сучасний майстер з манікюру, рано чи пізно замислюється про те, щоб почати свою власну справу. collage2(2)Адже зараз догляд за нігтями користується особливою популярністю. Адже кожна жінка хоче виглядати на вищому рівні, а красиві і доглянуті нігті грають дуже важливу роль в образі дами. Але якщо у майстра немає достатньої кількості коштів для того, щоб почати свою власну справу, можна почати з малого, а саме пропозиції своїх послуг на дому.

Для початку потрібно буде правильно організувати робочий простір і кімнату, де будуть приймати клієнтів. Ідеальний варіант це люстра в стилі модерн, яка прикрасить приміщення, і створить особливий, дивовижний стиль і затишок для клієнта. Кімната повинна бути зручною, освітленій і практичною.

Звичайно ж, бажано, щоб під час прийому клієнтів і самого манікюру, в квартирі було тихо, тому якщо в будинку є ще люди, треба заздалегідь їх попередити про те, щоб зберігали тишу. Тому що мало якому клієнту захочеться приходити до майстра манікюру і чути крики дітей, лайка родичів і інші неприємні наслідки домашньої роботи. Тому атмосфера повинна бути особлива, як в салоні, але набагато затишніше і зручніше.

Для того щоб залучити клієнтів, домашній майстер повинен пропонувати ціни набагато нижче того, що можна придумати. У бізнесі це називається демпінг, коли людина пропонує нижчі ціни, ніж у свого конкурента, і, звичайно ж, люди підуть туди, де дешевше. Так можна і набити свою власну клієнтуру. Варто зауважити, що якщо вже є постійні клієнти, то можна їм заздалегідь повідомити, що їх улюблений майстер по нігтям буде приймати вдома, що набагато зручніше.

Ще один важливий аспект, що для того, щоб клієнти пішли і про домашній роботі майстра дізналося якомога більше людей, варто пустити рекламу. Телебачення для цього буде занадто голосно і дорого, тому оптимально скористатися соціальними мережами, і тоді клієнти самі будуть дзвонити і напрошуватися на манікюр. Варто зауважити, що догляд за нігтями зараз практично одна із найприбутковіших сфер послуг і бізнесу, тому кожен стоїть майстер обов’язково повинен задуматися про те, щоб пропонувати свої професійні послуги вдома! Так буде набагато зручніше, і не доведеться платити досить великий відсоток за свої послуги роботодавцю або людині, у кого взято в оренду приміщення.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *