Манікюр на Новий Рік 2017 шелаком: форма, ідеї, новинки

Праздник Новий Рік 2017 — 2018, втім як і будь-який інший, має пройти бездоганно. Саме тому, будь-яка дівчина повинна виглядати на всі сто. Важливим для підготовки образу на свято є манікюр. Так давайте ж розглянемо який манікюр на Новий Рік 2018 шелаком можна зробити?

Шелак – є ідеальною системою покриття нігтьової пластини для різних дівчат, як з крихкими, ламкими, тонкими нігтями, так і для дівчат з нормальними і доглянутими, здоровими нігтями. Манікюр з шелаку не вимагає попередньої шліфування або використання спеціального праймера.

Моє перше знайомство з такого роду манікюром сталося, коли я вперше купила собі гель лак і самостійно зробила свій перший манікюр з шелаку. Природно манікюр вийшов у мене не дуже, але через кілька місяців використання, я вже робила чудовий манікюр. І ось вже настав час готується до новорічного манікюру. Звичайно ж я буду робити з гель лаку.

Манікюр шелак на Новий Рік 2018

З такого приводу святкове покриття для нігтів можна вибрати з яскравими відтінками і в поєднанні з блискітками. Фото манікюру шелак на Новий Рік наведені нижче. З такої великої кількості варіантів манікюру шелак на Новий рік можна вибрати собі будь-яку новинку по душі, яка буде відповідати вашим вимогам, а також відмінно поєднуватися з новорічним вбранням.

Рекомендується для новорічного манікюру шелаком використовувати дрібні сніжинки і синій або білий лак. Ще один досить новий варіант для такого манікюру — це використання золотого, червоного або зеленого кольорів. Для виконання манікюру зі сніжинками, на ніготь спочатку наноситься темна основа, щоб сніжинки можна було побачити на його тлі. Сніжинки створюються з використанням спеціальних пензликів. На нігтьовій пластині потрібно намалювати кілька сніжинок і прикрасити блискітками або переливаються стразами, покрити всі шелаком і новорічний манікюр готовий.

Гострі і довгі нігті повільно, але впевнено йдуть до буття. Саме тому краще всього вибирати напівкруглу форму і середню довжину нігтьової пластини. Новорічний манікюр 2018 фото дивіться в статті нижче. Манікюр шелак на Новий Рік допоможе своїй господині проходити всі новорічні свята з гарним і тематичним манікюром.

Зазвичай на нігтях малюють яскраві кульки, гірлянди, оленів, діда мороза і багато іншого. Завдяки шеллаку такий манікюр збереже колір до 3 тижнів. Новорічний манікюр 2018 шелаком включає в себе не тільки тематичні малюнки. Модним у цьому сезоні буде поєднання білого і блакитного, червоні з золотистим, сині з сріблястим та інші.

Новорічний манікюр для коротких нігтів

Забудьте про те, що на коротких нігтях малюнок або блискітки виглядають погано. Однотонний манікюр виконаний у насичених зелених, синіх або червоних тонах на короткі нігті буде відмінно виглядати як на свято, так і будь-який інший день. Для святкових днів такий манікюр можна просто прикрасити тематичними малюнками. Рекомендується використовувати вертикальні орнаменти і сірий колір із золотистим.

Необхідно також відзначити той факт, що ще актуальний в цьому сезоні «акцентний манікюр». Такий манікюр на короткій нігтьовій пластині буде відмінно виглядати. Виконання такого манікюру включає в себе покриття одноколірним лаком всіх нігтів, а безіменні пальці прикрашаються блискітками.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *