Манікюр по фен-шуй

Традиция покривати нігті фарбою виникла тисячоліть тому в Стародавньому Єгипті. Але перший справжній лак з’явився лише в минулому столітті. Сьогодні доглянуті руки і наманикюренные пальчики обов’язкова умова жіночої привабливості. Різноманітність кольорів і відтінків, прикрас для нігтів, способів покриття, постійно мінливі модні тенденції. Наприклад, недавній тренд -одночасно використовувати лаки різних кольорів або робити акценти на декількох нігтики з допомогою спеціальних прикрас або малюнків.Але мало хто знає, що це манікюр по фен-шуй, яким можна залучити не тільки увагу оточуючих, але і удачу, любов і інші радощі життя! Згідно східної філософії фен-шуй, все в нашому світі має енергію і несе інформацію. Якщо грамотно впливати на енергоінформаційні потоки, отримуєш від Всесвіту бажане. Один із способів цього досягти — відправити послання з допомогою кольорового манікюру.

Правильно готуємо нігті до преображення. Основи манікюру по фен-шуй

Є багато цікавих технік і методів, які дозволяють забезпечити необхідний емоційний настрій під час нанесення лаку на нігті по фен-шуй. Руки і нігті необхідно правильно підготувати. Бажано психологічно налаштуватися на відповідальну процедуру. Потрібно правильно визначити місце, в якому ви будете робити манікюр, оскільки не всі зони квартири для цього підходять. Висвітлимо основні моменти, щоб ви могли робити манікюр за всіма правилами, перетворюючи ваші пальці справжні інструменти для залучення удачі і любові.

Вибираємо зону для манікюру

В першу чергу вам знадобиться грамотно вибрати зону в квартирі, щоб саме в ній створити ваш манікюр. Деякі майстри фен-шуй впевнені, що за собою треба доглядати тільки в особливих місцях. Це може бути затишний куточок у ванній кімнаті, спеціально відведене місце в спальні. Акцент робиться саме на догляд за тілом.

Інші вважають, що все залежить від мети, з якою ви робите манікюр. Тут легко реалізувати різні методики, готуючи місце для догляду за нігтями.

Якщо ви хочете використовувати манікюр для залучення грошей, нігті краще фарбувати саме в тому місці, куди зазвичай відправляються ваші доходи у вигляді грошових знаків, продуктів або речей. Підійде зручне місце за столом або барною стійкою на кухні, недалеко від холодильника з делікатесами. Відмінно, якщо ви будете фарбувати нігті біля ліжок, де зберігаєте заощадження, гардероба з нарядами і шубами. Гроші потрібні для придбання телевізора, нової норковій накидки? Тоді вибирайте те місце, куди потім і відправиться бажана річ.

Манікюр по фен-шуй потрібен для залучення любові? Зрозуміло, його треба робити в зоні любові! Вирушайте в спальню і влаштовуйтеся там якомога комфортніше.
Можна вибрати і ванну, якщо саме в ній ви займаєтеся щодня косметичними процедурами, накладаєте макіяж. Зв’язок жіночої краси і любові до чоловіка очевидна. Дівчата, які мріють про заміжжя, не помиляться, якщо стануть робити манікюр на кухні. Там зберігаються продукти для всієї родини, стоїть стіл, за яким всі люблячі люди збираються разом.
Коли ви фарбуєте нігті для залучення удачі, все залежить від вашої конкретної мети. Хочете отримати успіх в справах? Варто обрати для догляду за нігтями і руками зону в кабінеті, ваше робоче місце. Це дійсно символічно.
Деякі роблять манікюр для зміцнення здоров’я. У такому випадку краще вибрати саме ту зону квартири, де ви займаєтеся собою. Місце у вітальні або спальні, де ви робите гімнастику, ванну, в якій ви звикли проводити процедури, кухню.
Думки фахівців фен-шуй нерідко розходяться, але ви можете вибрати найбільш підходящий варіант суб’єктивно. Головне, щоб він подобався вам. Але основні правила потрібно пам’ятати.

Правильний емоційний настрій: фарбувати нігті по фен-шуй треба в доброму настрої!

У будь-яких техніках фен-шуй величезну роль грає ваш емоційний настрій, психологічний стан, енергетика, яка випромінюється вами. Обов’язково подбайте про внутрішньому настрої, а вже після цього беріться за манікюр, беріть в руки лак і спеціальні приналежності! Налаштуйтеся на створення манікюру емоційно. Якщо ви займаєтеся аутотренінгом, приділіть йому кілька хвилин.

Вам допоможуть прості поради та алгоритм:

В першу чергу створіть навколо хорошу атмосферу. Ви можете поставити улюблений музичний диск, запнути штори, включити яскраве світло.
Відмінно, якщо вам ніхто не буде заважати. Не поспішайте під час нанесення лаку, не дивіться на годинник.
Бажано конкретно визначити ваші цілі, записати все, чого ви чекаєте від вашого нового манікюру по фен-шуй на окремому листочку. Його можна зберегти, звернувши трубочкою і поклавши в надійне місце, наприклад, у ваш туалетний столик.
Створюючи манікюр в поганому настрої, ви можете добитися протилежного ефекту.

Уявіть: ви спеціально виділяєте пальчики, що відповідають за любов і успіх у справах (безіменний і середній), наносите лак… Але вас мучать погані думки, обтяжує невпевненість, ви роздратовані. Вийде, що ви привертаєте увагу не на пальцях, дожидаючи удачі, а до своїх проблем.

Налаштуйтеся і намагайтеся отримувати задоволення від процесу!

Готуємо руки і нігті до манікюру по фен-шуй

Важливо правильно підготувати ваші руки, нігті до манікюру. Для початку зніміть весь старий лак, використовуючи спеціальний засіб. Від складів з ацетоном краще відмовитися, так як вони шкідливі для здоров’я і сильно подразнюють слизові. Обов’язково потрібно ретельно очистити нігті за допомогою щіточки, лимонного соку.

Коли ваші нігті звільнені від старого лаку, очищені, потрібно зайнятися їх формою. Відмінно, якщо у вас є кілька пилок, досить ніжних, не травмують нігті.

Як саме краще обрізати і підпилювати нігті по фен-шуй:

Круглі нігті не варто відрощувати. Вони і так виглядають привабливо, гармонійно.
Прямокутні, овальні нігтики можна відрощувати, обрізати. Все залежить від вашого бажання.
Манікюр по фен-шуй краще не робити з надмірно довгими, загостреними нігтями. Ними ви будете «розсікати» позитивну енергетику та зменшувати її силу. Постарайтеся утриматися від агресивних форм нігтів, вони не повинні викликати асоціації з фільмами жахів.
Власницям широких долонь не рекомендується відрощувати довгі нігті. Вони будуть виглядати безглуздо. Просто акуратно підрізайте їх, а потім обережно обробляйте пилкою.
Особливу увагу приділяйте наявності задирок на нігтях. Кожен нігтик доведіть до досконалості, щоб краї були рівними, приємними на дотик.Ви вже додали нігтям потрібну форму? Настав час подбати про нігтях і руках додатково. Нанесіть на нігті спеціальний крем, зволожте кутикулу. Змастіть кремом руки, обов’язково зробіть масаж, впливаючи на біологічні точки на долонях. Ваш настрій теж підніметься ще більше, а руки будуть готові до манікюру по фен-шуй!Власницям широких долонь не рекомендується відрощувати довгі нігті. Вони будуть виглядати безглуздо.Просто акуратно підрізайте їх, а потім обережно обробляйте пилкою.
Особливу увагу приділяйте наявності задирок на нігтях. Кожен нігтик доведіть до досконалості, щоб краї були рівними, приємними на дотик.

Манікюр по фен-шуй: Стихія диктує колір

Перш ніж розглядати масу фотографій, на яких зображені ідеї манікюру по фен-шуй, варто познайомитися з деякими правилами, які диктує нам це мистецтво гармонії. В першу чергу, визначте, до якої стихії відправляє вас дата народження. Таємниче число гуа, до визначення якого відразу приступає кожен майстер фен-шуй на першій же зустрічі з клієнтом, допоможе не тільки визначити причини примх удачі. Для створення приголомшливого манікюру, нам необхідно знати свою, особисту стихію, партнерство з якою отримуємо в момент свого народження.І тут число гуа буде головним. Звичайно, обмежуватися тільки розрахунком гуа не можна. Це тільки перший крок. Щоб дізнатися своє число гуа, необхідно:

Скласти останні числа року вашого народження. Якщо результат буде двозначним, знову скласти числа, з яких він складається. Отримуємо однозначне число.
Оскільки ідеєю манікюру по фен-шуй чоловіки точно не будуть цікавитися, то враховуємо нюанс вашої приналежності до жіночої статі. Для цього, до отриманого на першому етапі числа додаємо п’ять. Отримали двозначне число – наводимо його до однозначного описаним вище способом.
Брати останні числа попереднього року, якщо ваш день народження випадає з першого січня по двадцяте лютого.
Тепер у вас є власне число гуа і ви легко визначите свою керуючу стихію.

Вода – число гуа 1
Дерево – число гуа 3 і 4
Метал – число гуа 6 і 7
Земля – число гуа 2, 5, 8
Вогонь – число гуа 9
Часто, знайомлячись з описами рис характеру належать до тієї чи іншої стихії людей, ми дивуємося. Належу до стихії Земля, а всі характеристики під стихію Вогню підпадають. Помилка? Жодної. Впливає не тільки те, що ми належимо до західного світу та астрологія придумана не для розваги, але і те, з представником якої стихії спілкуємося або взаємодіємо на даний момент. Базова стихія, визначена з допомогою гуа, коригується знаком Зодіаку, часом року, коли людина з’явилася на світ, днем тижня і часом народження. Навіть епоха, в яку ми всі живемо, накладає свій відбиток.

Колір Води — чорний і синій.
Колір Дерева — зелений.
Кольори Вогню – червоний, помаранчевий і рожевий.
Колір Металу – золото, срібло, білий.
Кольори Землі – жовтий, коричневий.
Визначили, які з стихій поєднуються у вас і, яка з них головна, а заодно і кольору, найбільш підходящі для вашого манікюру.До речі, якщо вам більше подобається колір, ніяк не підпадає під керуючу стихію, значить, вибирайте його. Це сигнал, що необхідно попрацювати з впливом інших стихій. Довіряйте своєму смаку. Переходимо до знань майстрів фен-шуй в області хіромантії.

Манікюр по фен-шуй: Гармонія на кінчиках пальців

В людині споконвічно все гармонійно. Вчені давнини навчилися читати знаки на нашому тілі, як книгу. Хіроманти, приміром, не тільки опишуть ваш характер, але і розкажуть про минуле, майбутнє, визначать ваш потенціал і можливості. Вони ж говорять про те, що легка корекція ліній на руці за допомогою звичайної червоної ручки, може змінити майбутнє. Про пальцях особлива розмова. Помічали, що подруги воліють носити кільця на певних пальчиках?Кому-то каблучку на вказівному пальці необхідний, як повітря, а вам таке розташування прикраси доставить тільки масу незручностей і навіть змусить нервувати. Так відбувається тому, що кожен палець на наших руках виконує певну енергоінформаційну завдання.

Манікюр по фен-шуй: Пальці лівої руки

Великий палець. Уникайте виділяти його серед інших. Отримайте тривожність, пусті надії, зайві клопоти.
Вказівний палець нагородить фобіями, страхами, тотальної невпевненістю в собі.
Середній палець піднесе сюрпризи і не завжди приємні сплески в сексуальних відносинах.
Безіменний палець змусить сумувати, а може і зовсім розлучити з коханою людиною.
Мізинець завідує брехнею в нашому житті, зрадами, різними притворствами і плітками.

Манікюр по фен-шуй:Пальці правої руки

Великий палець допоможе просунутися по кар’єрних сходах або успішно розвивати свій бізнес.
Вказівний палець нагородить виділив його власника деякою часткою ворчливости, нелагідності, схильністю до причіпок.
Середній палець (дівчата, які прикрашають його кільцями, зрозуміють, про що мова) провокує вразливість, невпевненість у своїх силах, відчуття незадоволеності.
Безіменний палець (не даремно саме на нього надягають обручку) відповідає за дружбу і гармонійні подружні стосунки.
Мізинець правої руки здатний допомогти вам уберегти сім’ю від неприємностей, досягти довгоочікуваного благополуччя.
Знаючи, який сюрприз може піднести кожен пальчик на наших руках, важливо знати ще й значення кольору лаку, яким ви будете виділяти свого обранця.

Виділяємо пальці по фен шуй

Безумовно, тільки з’ясувавши значення пальців, складно відразу вибрати потрібні нігтики для залучення любові, грошей. А комусь треба «приманити» успіх, використовувати манікюр для «підтягування» удачі в справах, роботі. Розглянемо основні варіанти манікюру по фен-шуй. Запам’ятайте, як фарбувати нігті, який набір кольорів використовувати.

Найчастіше люди виділяють середній і безіменний пальці на правій руці. Чого ж вони хочуть? Виявляється, такий манікюр по фен-шуй дозволить залучити достаток, відмінний фінансовий стан і стабільність, любов і взаєморозуміння.
Виділений мізинець шанувальника фен-шуй сигналізує про головної мрії його володаря: людина хоче досягти повної гармонії, насолоджуватися умиротворенням, благополучній життям в сім’ї. Гармонія в душі – ось його мета. Саме виділений мізинець і може залучити.
Хто-то основний акцент робить на великому пальці. Ці люди найбільше прагнуть до кар’єрного зростання, мріють підкорювати нові вершини і добиватися успіхів в роботі.
Природжені лідери, які звикли першими у всьому і не бажають віддавати свої лаври, створюють акцент на вказівному пальці. Він відповідає за владу, силу, волю до перемоги, вміння керувати людьми і завжди досягати бажаного. Цей палець по-своєму універсальний, оскільки успішний сильна людина здатна побудувати кар’єру, досягти фінансового благополуччя і знайти свою любов. Правда, варто відзначити, що романтичним відносинам тут все-таки приділяється найменше місце.
Ви знаєте, які нігті вам виділяти, щоб домогтися бажаного. Варто ознайомитися з інформацією про значення основних кольорів.

Манікюр по фен-шуй: Вибираємо лак

Щоб посилити бажаний ефект, звертаємо увагу на значення кольору лаку.

бірюзовий –гарантує успіх у фінансах;
бежевий – дарує тепло і спокій;
сірий – віддадуть перевагу натури, схильні до розсудливості;
білий – це просто чистота;
бузковий – будить розум, посилює зв’язок з природою;
світло-зелений – допоможе зі здоров’ям;
блакитний – гармонійний, як небо над головою;
синій – душевність;
золотий – для непохитних борців;
рожевий – символ жіночності;
червоний – довгоочікуване щастя.
Манікюр по фен-шуй: поєднання кольорів

Поєднання кольорів теж грає велику роль в манікюрі по фен-шуй. Вам важливо дотримуватися кількох простих правил, щоб ваші доглянуті руки зуміли притягнути бажаного, залучити цінну енергію.

Три правила поєднання кольорів по фен-шуй:

Пам’ятайте про тих відтінках, які відповідають вашій стихії по фен-шуй. Поєднуйте саме їх. Тоді ваш манікюр буде гармонійним, ефективним.
Обов’язково враховуйте ваш смак. Нігті повинні вам подобатися, викликати позитивні емоції. Манікюр повинен дарувати вам тільки позитивні враження. Наприклад, комусь не подобаються різнокольорові нігті, а акцентувати увагу на деяких пальцях хочеться. Робіть просто: наносите на нігті стрази, малюнки, аплікації. Вони можуть бути ледь помітними. Головне, щоб ви були повністю задоволені своїми нігтями!
Використовуйте вищенаведену табличку. Вона підкаже вам, які поєднання кольорів найбільш гармонійні. Якщо ансамблі певних відтінків вам не по душі, вибирайте близькі до них кольору.
Настав час змінювати своє життя з допомогою фен-шуй! Адже людина нічого не втрачає, скориставшись методиками. Ви внесете яскраві фарби в своє життя, отримаєте шанс переконатися особисто в ефективності манікюру по фен-шуй.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *