Манікюр сучасної жінки

Ще зовсім недавно ходовим матеріалом були тіпси, які приклеювалися на свої нігті, але індустрія краси не стоїть на місці, і тепер в салонах краси можна наростити нігті не відрізняються від натуральних.

1429866873_zdu3mwuto

Ця процедура користується великим попитом, тому нарощування нігтів стало можливим зробити не тільки в салоні, але і викликавши майстра до себе додому. Це великий плюс в умовах дефіциту вільного часу. Нарощують нігті зазвичай за допомогою трьох матеріалів: акрилу, гелю та біо-гелю(подивитися тут).

Акрил

Цікавий факт, що ідея нарощування нігтів цим матеріалом належить стоматолога. Трохи пізніше акрил зробили більш безпечним матеріалом. Серед всіх матеріалів саме акрил вважається самим міцним і довговічним покриттям, яке тримається дуже довго. До того ж такий ніготь дуже легко підкоригувати за допомогою нанесення додаткового шару. Мінус такого матеріалу — це запах, який схожий зі стоматологічним.
Гель

Гель — більш новий матеріал, який не має сильного запаху. Для того, щоб гель затвердів, використовують спеціальні ультрафіолетові лампи настільні. Мінус такого покриття — його неможливо зняти з нігтя за допомогою розчинника. Гель можна тільки спиляти спеціальної пилкою або машинкою.
новиноки в манікюрі
Робити це повинен тільки професіонал, щоб не пошкодити рідний ніготь. Зате нігті, нарощені за допомогою гелю міцні, гладкі і блискучі.

Біо-гель

Самий сучасний і безпечний спосіб наростити нігті. Біо-гель в основному складається з натуральних смол, які дозволяють нігтю дихати, залишатися гнучким, але міцним. Такі нігті можна коректувати самостійно за допомогою звичайних манікюрних інструментів, або зняти за допомогою професійної рідини без спилювання.

Плюси нарощених нігтів

Не кожна жінка може похвалитися красивими нігтями від природи. У багатьох нігті шаруються і ламаються. Ця процедура допоможе позбавитися від цієї проблеми, так як в складі є речовини зміцнюють власний ніготь.

Ще один плюс — це міцність. З нарощеними нігтями можна спокійно займатися повсякденними турботами не боячись зіпсувати нігті.

Економія часу — такий манікюр буде виглядати ідеально навіть через кілька тижнів, а для його коригування знадобиться трохи часу.

Нарощені нігті — це вибір сучасної жінки, яка прагне завжди виглядати чудово. Але, як і для будь косметологічної процедури, тут теж варто пам’ятати про золотій середині і давати своїм нігтям періодичний відпочинок. Це не говорить про те, що доведеться обійтися без манікюру, можна раз в півроку зняти нігті і походити з френчем, який завжди буде в моді.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *