Маска для росту волосся з Димексидом

Проблема випадання і уповільненого росту волосся близька багатьом жінкам, адже щодня наша шевелюра піддається великій кількості негативних факторів.

Для її рішення можна скористатися рецептами домашніх масок, які за своєю дією не поступаються дорогим салонним процедурам. Наприклад, маски для росту волосся з Димексидом – цілком доступний і дуже ефективний спосіб повернути втрачену густоту і відновити зростання локонів.Розглянемо, чому даний препарат може мати користь, і як правильно користуватися Димексидом для росту волосся.

Користь Димексиду у складі масок для швидкого росту волосся

Димексид являє собою медикамент у формі розчину, який найчастіше використовують зовнішньо при запаленні м’яких тканин і захворюваннях опорно-рухового апарату. Основні його терапевтичні властивості – протизапальну та знеболювальну. Сам по собі цей препарат позитивної дії для росту волосся не чинити не здатний, однак функція його в масках полягає в поліпшенні транспортування інших компонентів до волосяних цибулин. Тобто у складі таких масок обов’язково повинні знаходитися інші корисні компоненти – масла та екстракти, трав’яні відвари, вітаміни та ін

Виступаючи в ролі відмінного провідника речовин через тканини шкіри і волосся, Димексид сприяє швидкому і повному проникненню активних компонентів маски, тим самим забезпечуючи прискорення зростання локонів. Позитивні результати масок для росту волосся з Димексидом можна помітити вже після двох-трьох процедур.

Рецепти масок для росту волосся з Димексидом

Рецепт № 1

Інгредієнти:

  • Димексид – 1 чайн. ложка;
  • вода – 4 чайн. ложки;
  • реп’яхову олію – 2 чайн. ложки;
  • масляний розчин вітаміну А – 0,5 чайн. ложки;
  • масляний розчин вітаміну Е – 0,5 чайн. ложки.

Приготування і застосування

Реп’яхову олію і вітаміни змішати, підігріти на водяній бані. Розбавити Димексид водою, приєднати до масляного розчину і гарненько перемішати. Нанести маску на коріння волосся, закутати поліетиленом і рушником. Змити шампунем через 30 – 40 хвилин. Повторювати процедуру 1-2 рази на тиждень.

Рецепт № 2

Інгредієнти:

  • Димексид – 1 чайн. ложка;
  • вода – 4 чайн. ложки;
  • масло кокоса або оливи – 15 мл;
  • жовток – 1 шт.

Приготування і застосування

З’єднати масло з жовтком, додати Димексид, розведений водою, і ретельно перемішати. Суміш нанести на кореневу зону, прикрити поліетиленом, утеплити. Витримати близько півгодини і видалити за допомогою води і шампуню. Повторювати процедуру кожні 4-7 днів.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *