Маска для волосся з гліцерином

Гліцерин – речовина, яка активно використовується в косметології для приготування складів з лікувальним дією.

У промислових масштабах виробляються шампуні, креми, лосьйони та інші гігієнічні засоби. Нескладно і самостійно зробити поживно-відновлювальні маски для волосся та обличчя з гліцерином.

Маски для волосся з гліцерином найкращим чином усувають сухість локонів, вирішують проблему посічених, ламкого кінчиків і зволоження шкіри голови. Маски з гліцерином також призначені для росту волосся і відновлення порушеної структури. Пропонуємо рецепти найдієвіших засобів, призначених для зміцнення пошкоджених пасм.

Медово-гліцеринова маска

Мед, також як і гліцерин, є компонентом, який благотворно впливає на структуру волосся і зміцнює коріння.

Рецепт маски

Інгредієнти:

  • гліцерин – 4 ст. ложок;
  • мед – 1 ст. ложка;
  • оливкова (рицинова олія – 5 ст. ложок.

Така кількість складових необхідно для маски на довге волосся, при короткій зачісці слід взяти компоненти вдвічі меншій кількості.

Приготування і застосування

Мед розпускається на паровій бані, туди ж вливаються масло і гліцерин, інгредієнти перемішуються. Склад розподіляється по волоссю і вбивається в шкіру голови подушечок пальців. Волосся підбираються вгору, закриваються поліетиленом, а зверху замотується рушником. Маску для волосся з медом і гліцерином бажано витримати 2 години і після цього змити.

Яєчно-гліцеринова маска

Куряче яйце – джерело вітамінів, макро — і мікроелементів, амінокислот. Всі ці речовини зміцнюють волосся, зволожують їх і дарують здоровий блиск.

Рецепт маски

Інгредієнти:

  • яйце – 1 шт.;
  • гліцерин – 2 ст. ложки.

Приготування і застосування

В гліцерин вбивається яйце. Яєчно-гліцеринової сумішшю волосся змащуються. Змивається складу теплою водою через 1 годину. Маску для волосся з гліцерином і яйцем бажано робити щотижня протягом 2-х місяців.

Глицерино-желатинова маска

В желатині містяться протеїни та безліч поживних компонентів. Речовини утворюють на волосяному стержні найтоншу плівку, завдяки чому локони стають об’ємними і гладкими.

Рецепт маски

Інгредієнти:

  • желатин – 1 ст. ложка;
  • гліцерин – 2 ст. ложки;
  • маска для волосся фабричного виробництва – 1 ст. ложка;
  • реп’яхова олія – 2 ст. ложка.

Приготування і застосування

Желатин заливають невеликою кількістю води, йому дають набрякнути. Додаються гліцерин, реп’яхову олію і готова густа маска, компоненти перемішуються. Маска для волосся з гліцерином і желатином розподіляється по волоссю (втирати в шкіру при цьому не треба!) і витримується близько 1 години.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *