Маска для волосся з нікотиновою кислотою

Нікотинамід зустрічається у складі багатьох перукарських засобів. При бажанні маски з нікотиновою кислотою для оздоровлення волосся можна робити і самостійно в домашніх умовах. І не треба лякатися назви цієї речовини – у нього немає абсолютно нічого спільного з нікотином, зате є маса корисних властивостей.

Виправдане застосування нікотинової кислоти в складі масок для росту волосся?

Ніацинамід сприятливо впливає і на волосся, і шкіру голови. Його основні властивості – розширювати судини і сприяти прискоренню процесу обміну речовин. Вони ж, у свою чергу, забезпечують ряд корисних ефектів:

Крім того, після курсу лікування шевелюра виглядає живою, блищить, просто піддається розчісування.

Прості маски з нікотиновою кислотою для росту волосся

Засіб можна вживати всередину, але тільки з дозволу фахівця. Самостійно ж дозволяється використовувати кислоту зовнішньо. Щоб помітити зміни, знадобиться пройти цілий курс. Для нього буде потрібно не менше тридцяти ампул.

Наносити маску для волосся потрібно з чистої або трохи розведеної нікотиновою кислотою. Відкривайте ампулу і дійте швидко – у повітрі речовина руйнується. Втирайте вітамін В3 в шкіру. Звичайно, щоб обробити всю поверхню голови, одного мілілітра з ампули, замало, тому намагайтеся розподіляти ліки дуже економно. І не переживайте, цього вистачить для досягнення потрібного результату!

Рецепт маски для волосся з нікотиновою кислотою і алое

Інгредієнти:

  • нікотинова кислота – 2 ампули;
  • сік алое – 1 ч. л.;
  • прополіс (спиртова настоянка) – 4-5 крапель.

Приготування і нанесення

Всі інгредієнти добре перемішати. Отриманий склад нанесіть виключно на корені і через пару годин змити. Таку маску потрібно робити через день.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *