Методи татуажу брів

Сучасні дівчата для створення модного образу зараз все частіше воліють перманентний макіяж брів замість звичайної фарбування або промальовування.

Дану послугу активно пропонують салони краси і проводять процедуру досить успішно. Татуаж покликаний кардинально змінювати форму брів, повік і губ на тривалий період, що дуже практично і економно, адже подібний макіяж не стирається і не змивається, до того ж, це модно. Крім того, татуаж здатний приховати дрібні недоліки, шрами або асиметрію брів.

Для татуажу брів застосовуються в основному два методи виконання перманентного макіяжу, це розтушовування і волосковый метод, кожен з яких має кілька напрямів, які характеризуються певними особливостями. Основним принципом нанесення макіяжу на брови є природність і натуральність. Розтушовка не вимагає чітких ліній, в результаті виходить як би тінь брів, що дуже йде світловолосим дівчатам. А волосковый метод імітує натуральні волоски брів, образ виходить досить яскравим і виразний, і такий тип макіяжу краще темним шатенкам або брюнеткам. Але це зовсім не означає, що потрібно суворо дотримуватися тільки одного з видів макіяжу, вони дуже добре комбінуються між собою.

Види волоскового татуажу

При волосковом татуажі промальовується кожен волосок, однак техніка промальовування різниться інтенсивністю і розміром штрихів. Існують два різновиди методу, європейська та східна.

• Європейська техніка татуажу брів характеризується акуратним прочерчиванием кожного окремого волоска від кореня до кінчика. Всі лінії повинні бути однакового розміру і вимальовуються в одному напрямку.

• Східна техніка характеризується більш копіткою способом промальовування кожного волоска, з чергуванням тонких і товстих ліній, напрямок намальованих волосків також різне. По суті, це ювелірна робота, в результаті брови виходять більш природними і натуральними і при найближчому розгляді практично не відрізняються від натуральних.
Методи розтушовування

Татуаж брів методом розтушовування, його ще називають шотирование, добре підходить тим дівчатам і жінкам, у кого рідні брови не яскраво виражені або дуже світлі. Шотирование полягає в нанесенні широких мазків, підкреслюють контур і форму брів.

Шотирование також можна розділити на два види, це густе растушевывание брів (pin-up), або растушевывание з 3D ефектом. Перший вид підходить всім, хто хоче мати більш виразний вигин брів, а другий незамінний для тих, у кого брови занадто бліді.

Вибір методу перманентного макіяжу брів

Татуаж брів наноситься не на день і не на тиждень, це досить стійкий макіяж, який при бажанні дуже складно вивести. Тому до вибору виду татуажу брів потрібно поставитися дуже серйозно. Потрібно вибрати солідний салон і звернутися до досвідченого майстра з нанесення татуажу, від цього залежить не тільки краса брів але і здоров’я.

Вибір кольору брів

Дуже важливо правильно підібрати тон брів. Він не обов’язково повинен збігатися з кольором волосся, відмінно виглядають брови на пару тонів темніше, ніж волосся. В професійних студіях є величезний вибір палітри кольорів для татуажу брів, більше ста відтінків. Важливо прислухатися до майстра і не наполягати на занадто неприроднім і яскравому кольорі фарби для татуажу. Потрібно пам’ятати, що колір брів буде трохи блідіше, ніж рекомендований відтінок фарби для татуажу.

Форма і вигин брів

Від форми брів багато в чому залежить не тільки характер погляду, обриси особи, але і настрій. Якщо зовнішня лінія брів сильно опущена вниз, то це завжди викликає сумний вираз обличчя, а надзвичайно підняті брови, додає погляду постійно здивоване стан. Яким має бути вигин брів, у багатьох випадках визначає не тільки мода, але й стиль і тип обличчя жінки. Визначиться з ідеальною формою і вигином брів завжди допоможе візажист професійного салону. Тим більше, що перед процедурою перманентного макіяжу, обов’язково робиться ескіз майбутніх брів, з яким дуже легко можна підібрати форму брів і тип нанесення татуажу.

Вид нанесення пігменту

Перед процедурою татуажу майстер обов’язково повинен нанести анестетик, щоб зробити процедуру безболісною. Відразу після татуажу брів не будуть виглядати так в рекламі. Природно, що шкіра від голочки травмується і внаслідок микропроколов набрякає і червоніє. Коли набряк (приблизно за добу) йде, по лінії татуажу утворюється кірочка, яка може гоїтися до двох тижнів. Тільки через це час, брови придбають той красивий вигляд, який очікувався від процедури.

Робити або не робити татуаж

Аргументи «ЗА»:

• Щоб брови отримали правильну форму і красивий вигин, виглядали сучасно і привабливо, краще прислухатися до своїх бажань і провести процедуру.

• Якщо катастрофічно не вистачає часу на макіяж, або часто потрібно відвідувати басейн, належить відпочинок біля водойми, в такому випадку татуаж брів просто необхідний.

• Рубці або шрами в області брів можна легко і безболісно замаскувати за допомогою перманентного макіяжу.

Аргументи «ПРОТИ»

• Якщо колір після татуажу брів занадто контрастує з кольором рідних брів, потрібно буде постійно видаляти нові ростуть волоски брів, не тільки за лінією промальованих брів, але і по всій площі, на яку був нанесений татуаж.

• У тому разі, коли лінія брів промальована неправильно, помилки дуже важко буде виправити. Щоб витравити колір, потрібно буде провести декілька додаткових процедур.

Незалежно від обраного типу і виду перманентного макіяжу, кожна жінка повинна все ретельно зважити перед процедурою. Важливо визначитися не тільки з формою і вигином брів, але й з вибором салону і майстра, якому Ви могли б довіритися повністю. Але якщо все ж сумніви виникають, досить ще раз подивитися на фотографію звичайних жінок до процедури, і на ті ж фото, але вже після татуажу брів.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *