Методи видалення волосся з лінії бікіні

У 1946 році Луї Реар представив на суд громадськості «бікіні» – купальний костюм, що складається з двох частин. Новий купальник шокував громадськість не стільки відкритістю плавок, скільки тим, що купальник відкривав пупок! Своєю назвою новий винахід зобов’язана атол в Південній частині Тихого океану, де Сполучені Штати Америки проводили випробування атомної бомби. Цей купальний костюм, що складається з чотирьох трикутників матерії розміром не більше 30 см2 буквально закохав в себе світ, хоча спочатку його зустріли без особливого захоплення.Необхідність видаляти волосся з цих (тепер відкритих) місць спричинила за собою народження нового терміна «лінія бікіні» – поняття, яке додало жінкам нових клопотів!

На щастя, зберігати шкіру лінії бікіні доглянутою і гладкою сьогодні не так складно. Все це завдяки сучасним кремів для депіляції і воску. Давайте розглянемо детальніше деякі методи видалення волосся в області бікіні, щоб зрозуміти, який з них максимально зручний, швидкий і безболісний.
Віск
Віск — відмінний спосіб депіляції, оскільки він видаляє волосся з коренем. Відрости заново вони зможуть тільки коли знову сформується волосяна цибулина, і станеться це лише через якийсь час, аж до 4-х тижнів. Крім того, з часом волосся стає м’якше і тонше, а значить, вони будуть доставляти вам менший дискомфорт. Існує два види депіляції воском: холодний і гарячий. Щоб швидко привести в порядок лінію бікіні, воскові смужки – ідеальний варіант. В наборі для епіляції віск Veet вже нанесений на смужки потрібного розміру, тому все, що вам потрібно, це трохи розігріти смужку в руках, наклеїти її на шкіру і різко видалити, тримаючись за заокруглений край. Небажані волоски залишаться на смужці. Також, при бажанні, смужки можна підрізати ножицями, щоб вони ще краще підходили під форму вашого тіла. В додаток можна використовувати теплий віск для епіляції. Він легко розігрівається в мікрохвильовці або на водяній бані, забезпечуючи результат салонного якості прямо у вас вдома. Просто нанесіть віск на шкіру, а потім використовуйте смужки для депіляції, і ваша шкіра стане ідеально гладкою.
Креми для депіляції
Креми для депіляції – швидкий і зручний спосіб видалити небажане волосся всього за кілька хвилин. Креми впливають на волосяну цибулину, слабшаючи її, в результаті чого волосок руйнується, відділяючись від цибулини. Ефект від таких кремів може тривати два рази довше, ніж від гоління.1 Креми для депіляції випускаються в різних видах, як, наприклад, крем для депіляції Veet. Він дуже простий у застосуванні. За допомогою спеціальної лопатки рівномірно розподіліть крем на шкіру і залиште на кілька хвилин. Потім акуратно очистіть невелику область лопаткою. Якщо волосся легко віддаляються, змийте крем. Якщо необхідно, залиште крем на шкірі ще на кілька хвилин, але ні в якому разі не тримайте його на шкірі довше, ніж рекомендовано в інструкції. Якщо після використання крему для депіляції на шкірі все-таки залишиться кілька «впертих» волосків, просто видаліть пінцетом. Вуаля! Ідеальний результат вам забезпечений.
Гоління
Зрозуміло, поєднувати методи видалення волосся і використовувати бритву вам ніхто не забороняє, але це може призводити до ускладнень у вигляді вростання волосся в шкіру і підвищення їх жорсткості. Краще зупинитися на якомусь одному способі видалення волосся. Необхідно пам’ятати, що після гоління на шкірі може з’явитися подразнення, а відростають знову волоски стають більш жорсткими і помітними. Тим не менше, вибір способу позбавлення від зайвого волосся – справа особистого смаку, а іноді може просто не бути альтернатив гоління…

Перед тим як використовувати будь-який з методів, варто протестувати його на невеликій ділянці шкіри, щоб переконатися у відсутності алергії. Після проведення депіляції рекомендується протягом 24 годин утриматися від використання ароматизованого мила або лосьйонів. Також рекомендується в першу добу не надягати білизну з щільно прилеглою або грубої тканини, щоб не дратувати шкіру. Для кращого результату використовуйте відлущувальному засіб за 24 години до процедури, а безпосередньо перед видаленням волосся обробіть шкіру теплою водою, щоб відкрити пори і акуратно висушіть ділянку шкіри рушником. Цей невеликий прийом дозволить зробити процес видалення волосся набагато ефективніше.

Вибирайте найбільш комфортний і дієвий спосіб позбавлення від зайвого волосся, дотримуйтесь порад від Veet, і ви завжди будете готові блищати на пляжі.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *