Мезороллер для волосся

У мезотерапії дуже багато переваг.

А з допомогою мезороллера для волосся процедуру тепер можна проводити в домашніх умовах. Цей прилад досить простий в експлуатації, але ефект від його застосування здатний перевершити будь-які очікування.

Для чого потрібен мезороллер для волосся?

Пристрій може використовуватися як чоловіками, так і жінками. Основне призначення його – лікування випадіння волосся. Вся поверхня рухомого валика усипана голочками. Вони проколюють епідерміс, але роблять це ледь відчутно. Через отвори, які залишає на шкірі мезороллер для волосся, різні препарати проникають вглиб значно швидше. А відповідно, і діють вони набагато активніше.

Крім того, прилад покращує кровообіг в шкірі голови і впливає на тоненькі нервові закінчення, розташовані у цій зоні. Голочки можуть «розтормошити» сплячі фолікули, тому мезороллер можна сміливо використовувати для посилення росту волосся.

Останні дослідження довели і те, що в результаті використання приладу волосся стають більш міцними і густими. Цьому є цілком логічне пояснення: після проведення процедури збільшується кількість збагачених тромбоцитів, плазми, вони-то і зміцнюють шевелюру.

Деякі вважають, що мезороллеры можна використовувати від сивого волосся. Зрозуміло, це не найкращий засіб від сивини. Але на початкових стадіях прилад може бути дуже навіть до речі.

Як користуватися мезороллером для волосся?

Проводити процедуру потрібно таким чином:

  1. Ретельно очистіть голову від пилу, лупи, липкого шкірного сала. Використовуйте свій звичайний шампунь.
  2. Обробіть мезороллер антисептиком і почекайте, поки він висохне.
  3. Втирайте масажними рухами в шкіру голови потрібний препарат.
  4. Прокатывайте акуратно і неквапливо роликом від маківки до чола. Якщо волосся дуже довгі, то краще спочатку обробити голову ролером і тільки потім препаратом.
  5. Після процедуы вимийте і ще раз обробіть прилад антисептиком.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *