Микроблейдинг брів 6D

Брови – одна з домінуючих рис особи: від їх форми залежить привабливість, вираз очей, ефектність і привабливість погляду

Так що вкрай важливо «поставити» їх таким чином, щоб підкреслити всі свої достоїнства, а недоліки – повністю приховати. І з цим завданням як ніщо краще впорається техніка микроблейдинга брів.

Уявіть собі: ледь прокинувшись, ви вже отримуєте ідеально доглянуті брови. Ви не турбуєтеся про олівця, щіточки і інших дрібницях – і так кожен день!
Микроблейдинг (від англ. Microblading – «микролезвие») – відносно нова техніка створення якнайтонших волосків в зоні брів за допомогою мануального таутажа, який виконується спеціальним скальпелем. Микроблейдинг також на Заході називають microstroking або eyebrow embroidery: «вишивка брів». Дійсно, ця техніка настільки тонка і філігранна, що нагадує художню гладь.

Особливості микроблейдинга

Микроблейдинг брів виконується дуже тонким лезом, за допомогою якого пігмент заноситься в епідерміс. Завдяки тому, що колорирующий агент розташований ближче до поверхні шкіри (у порівнянні зі стандартним машинним татуажем), з’являються дуже чіткі, тонкі штрихи, тому не помітно ніяких «мазків» або розмитості під шкірою. Ручна робота в підсумку виглядає тоншим – зрозуміти, що це не натуральні волоски неможливо, навіть уважно придивившись до них.
Для того щоб підготуватися до процедури, нічого особливого робити не потрібно. Просто не выщипывайте брови протягом тижня, не обробляйте їх воском або іншим засобом видалення волосся. У салоні спочатку варто зробити фото, потім майстер формує косметичним олівцем нову форму брів, а потім ви разом приймаєте рішення про кольорі. Далі починається сам процес микроблейдинга – майстер використовує ручний інструмент з одноразової микроиглой, щоб створити ефект розтушовування.
Як щодо болю? Існує певний дискомфорт, пов’язаний з процедурою. Використовується місцевий анестетик (група лідокаїну або «Емла»), щоб знизити чутливість в області обробки. Сама процедура займає близько двох годин, іноді більше, іноді менше – в залежності від характеру проблеми та ефекту, який бажає отримати клієнт.
Догляд після микроблейдинга брів

Почервоніння і набряк зазвичай спадають протягом години після процедури. Час повного загоєння також варіюється від людини до людини. Як правило, вона триває від одного тижня до десяти днів: за цей період в зоні утворюється кірочка, яка незабаром відшарується, залишивши легке лущення. Ще як мінімум місяць повинен пройти, перш ніж можна буде оцінити, наскільки добре «ліг» пігмент. Можливо, буде потрібна додаткова корекція (підправити результати можна в період від чотирьох до восьми тижнів після першої процедури).

Протягом перших діб не варто навіть вмиватися, а протягом тижня потрібно зберігати шкіру чистою і сухою – це означає, що варто виключити плавання, фізичну активність, стимулюючу пітливість, а також уникати засмаги або тривалого перебування на сонці. Протягом перших місяців не рекомендовано робити пілінги.

Кому варто спробувати микроблейдинг брів

Микроблейдинг брів – метод, який ідеально підходить для тих, хто має дуже рідкісні і тонкі брови і хоче таким чином поліпшити контур або густоту своїх брів. Цей метод татуажу забезпечує більш природний вигляд, так як штрихи максимально схожі на натуральні волоски, незалежно від кількості присутніх власних, справжніх волосся. Даний спосіб може стати оптимальним варіантом приховати косметичний недолік для тих, кого турбують лисини в бровах, що утворилися в результаті шрамів. Люди, які страждають від алопеції чи інших трихологических патологій, які пов’язані з випаданням волосся також зможуть оцінити переваги методу микроблейдинга. Микроблейдинг брів – техніка, також цілком підходяща для представниць прекрасної статі, які просто незадоволені своїми бровами, будь то їх форма, ширина або густина.

Микроблейдинг: наскільки «вистачить фарби»?

Порівняно з традиційною технікою татуажу, микроблейдинг вважається полуперманентным методом, тобто він не настільки стійок і вимагає періодичного оновлення. В більшості випадків результати микроблейдинка можуть зберегтися на період від 11 до 18 місяців, в залежності від різних факторів, що впливають на процедуру – якість фарб, глибина надрізів, догляд за обличчям і зоною обробки в перші дні після микроблейдинга і густота натуральних брів. Так чи інакше, один раз на рік рекомендується робити корекцію, щоб зберегти форму брів і насиченість пігменту.

Винятком є варіант техніки, запатентований під назвою Real Brows™ («Реальні брови»). Це інноваційний спосіб, який призначений для малювання тонких волосків прямо на поверхні шкіри за допомогою особливого інструменту. У нас він більше відомий під назвою «микроблейдинг 3D». 3D-ефект додає реалізму до кінцевого результату, однак має і недоліки: його ефект триває від 6 місяців. Пігмент затримується в епідермісі максимум до 2 років і, якщо не робити корекцію, зникає повністю, не залишаючи сліду. Для підтримки ефекту «реальних брів» необхідно оновлювати фарбу кожні 6 — 9 місяців.

Всі відтінки микроблейдинга брів

Що стосується пігментів, які використовуються для микроблейдинга, то всі кольори містять в основі оксид заліза. Найбільш стійкими вважаються фарби для микроблейдинга, вироблені в США. Пігменти, які використовуються при микроблейдинге, ретельно підбираються до відтінку натуральних брів (якщо брови, як і раніше, є в наявності) або до відтінку волосся на голові (брови не повинні бути світліше). Ретельно підібрані колірні нюанси і тонко виконаний микроблейдинг гарантують, що брови будуть чудово поєднуватися з розрізом очей, овалом обличчя і виглядом у цілому – результати микроблейдинга, виконаного майстром, бездоганні.

Правда спочатку, відразу після процедури, брови будуть темніше, але протягом двох тижнів відтінок значно зміниться. Тут може критися підступ: вкрай важливо мати уявлення про поведінку використовуваної при микроблейдинге «фарби», оскільки досить важко передбачити, наскільки добре шкіра вбере і збереже пігмент. Микроблейдинг 3D заснований на панелі пігментів, що складається всього 6 кольорів, які, втім, можна змішувати, щоб отримати на виході ідеально відповідає способу колір брів. У будь-якому випадку при використанні пігментів високої якості можна отримати бездоганно гладкі і натуральні брови гарної форми фантастичної стійкості.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *