Моделювання брів

Мода постійно змінюється, і це стосується навіть брів. Наприклад, нещодавно відбулася трансформація уявлень не тільки про їх ідеальній формі, але і товщині, а також густоти. Завжди бути в тренді, виглядати максимально природно і привабливо допомагає моделювання брів. Дана процедура передбачає внесення кардинальних змін, що дозволяють досягти бажаних результатів за короткі терміни.

У чому різниця між моделюванням і корекцією форми брів?

Розглянуті косметичні маніпуляції схожі лише на перший погляд.

Корекція полягає у видаленні небажаних волосків, що ростуть на переніссі, над і під бровою. Вона призначена для підтримування вже наявної форми.

Існують різні способи усунення зайвої «рослинності»:

 1. Вищипування косметичним пінцетом. Найдоступніший, швидкий і простий метод, що використовується більшістю жінок в домашніх умовах.
 2. Корекція і часткове моделювання брів гарячим воском. Техніка дозволяє позбутися від волосків моментально, але вимагає певних навичок, тому частіше проводиться в салонах краси.
 3. Видалення волосся ниткою. Популярна в арабських і східних країнах методика. Процедура менш болюча, ніж вищипування пінцетом і видалення воском, легко освоюється.
 4. Лазерна епіляція. Найбільш ефективний спосіб підкоригувати форму брів, забезпечує тривалий результат. Вплив лазером не дуже затребуване, так як дорого коштує і вимагає відрощування волосся.

Моделювання – це принципово інша технологія. Воно дозволяє надати бровам зовсім іншу, нову форму, ідеально відповідну формі, типу обличчя, зачіски, стилю в одязі, кольором волосся. Розглянемо детальніше.

Моделювання брів в домашніх умовах

Самостійно змінити довжину, товщину, вигин і висоту злам брів, добившись їх абсолютної симетричності дуже складно, спочатку бажано проконсультуватися з фахівцем. Крім того, важливо підібрати форму, яка буде точно підходити саме вашій особі.

Якщо все-таки було вирішено моделювати брови самостійно, слід дотримуватися таких правил:

 1. Початок, і найбільш широка частина дуги, повинно розташовуватися рівно над внутрішнім куточком ока.
 2. Найвища точка брови лежить на прямій, що йде від крила носа через зовнішній край зіниці (по дотичній).
 3. Злам повинен з’єднуватися з початком дуги прямою лінією.
 4. «Хвостик» (крайня точка брови) знаходиться на прямій, яка прокладається від крила носа через зовнішній куточок ока.
 5. Кінець дуги повинен з’єднуватися з зламом також прямою лінією.

Враховуючи, що зараз в моді максимальна натуральність, брови бажано зробити широкими (по можливості). При цьому важливо знайти компроміс між їх акуратністю і товщиною, не залишаючи зайвих волосків зверху і знизу.

Окресливши контури ідеальних брів світлим олівцем, можна приступати до їх оформлення – заповнення кольором, фарбування пустот.

Для домашнього використання доступні такі спеціалізовані засоби для моделювання брів:

 • тіні;
 • туш;
 • олівець;
 • хна;
 • фарба.

Природно, всі перераховані продукти забезпечують недовговічні результати. Для стійкого ефекту доведеться відвідати салон краси.

Професійне моделювання брів

Фахівці пропонують різні методики додання бровам бажаної форми. Всі вони ґрунтуються на вищевикладених принципах створення ідеальної дуги, але майстер зробить все набагато швидше і без помилок. Брови точно вийдуть симетричними, рівними і однаковими.

Найпопулярніші процедури:

 • фарбування;
 • перманентний макіяж;
 • біотатуаж.

Додатково професіонали рекомендують виконувати кератинове моделювання брів. Воно полягає в нанесенні на волосся спеціальної фарби, збагачені маслами і вітамінами. Після цього брови обробляються кератиновым складом, який надає волоссю правильний напрямок зростання, робить їх візуально надаючи густоти.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *