Моделювання та нарощування нігтів

Малося на увазі, що штучні матеріали для нарощування нігтів будуть застосовуватися тільки в естетичних цілях.slide_3 Однак розвиток хімії акрилатів і нових технологій моделювання гелевих нігтів дало можливість відновлювати структуру натурального нігтя, його форму і процес зростання.Для початку розглянемо, як натуральний ніготь «живе» під штучним покриттям і без нього.

Будучи придатком шкіри та її похідних, натуральний ніготь багато в чому повторює функції шкіри залежить від її стану. Головна функція натурального нігтя — захист кінцевих фаланг пальців від механічних впливів. Натуральний ніготь постійно відчуває досить істотні впливу з боку навколишнього середовища — механічні, хімічні та інші. Максимальні механічні дії припадають на область вільного краю та зону « усмішки». Ніготь — це постійно оновлюється структура. І тільки це його якість допомагає уникнути травм м’яких тканин і повного стирання нігтьової пластинки.
Разом з цим, в нігті проходять два постійних і протилежні процеси — процес поглинання і процес випоту. Між шарами кератину утворюються канальці, по яких відбуваються ці процеси. На відміну від шкіри, де аналогічні процеси можуть контролюватися і регулюватися, нігті вони проходять пасивно, але зате в 100 разів інтенсивніше, ніж у шкірі.

З усього сказаного можна зробити висновок, що чим менше механічних і хімічних впливів навколишнього середовища припадає на нігтьову пластинку, тим менше сил потрібно витрачати живим структурам нігтя на протидію, тим міцніше буде сам ніготь.

Коли на натуральний ніготь накладають міцне акрилове або гелеве покриття, у нього відпадає необхідність в опорі впливу навколишнього середовища, і всі його сили йдуть на відновлення і зміцнення самого себе. Незабаром після аплікації штучних матеріалів, і клієнт, і майстер відзначають прискорення зростання натуральних нігтів.

Якщо штучний матеріал видалено грубо і з порушеннями технології, ніготь відчуває справжній шок, оскільки, будучи вже пошкодженим, відразу змушений чинити опір агресивному впливу зовнішнього середовища. Цей шок пояснює проблеми натурального нігтя, що виникають після видалення штучних матеріалів.

Необхідно відзначити, що будь-штучний матеріал являє собою абсолютно інертну субстанцію і не може сам по собі чинити будь-який вплив на структуру натурального нігтя. Всі проблеми від носіння акрилових та гелевих нігтів — це результат неграмотної техніки майстра, коли нігті перепиливаются та/або штучний матеріал неправильно видаляється з натурального нігтя.

Штучні матеріали для нарощування в 20 разів міцніше натуральних нігтів. Завдяки цій якості покриття підкоряє собі сили натягу натурального нігтя, що дозволяє виправляти і відновлювати форму останнього Як вже зазначалося, і натуральний, та штучний ніготь мають свою архітектуру, тобто поєднання ліній, арок і З-вигинів, що дає їм певну форму і оптимальний натяг. Якщо це натяг недостатньо сильно, що виникає при надмірному напруженні і різного роду впливах на ніготь, він починає міняти свою форму. Спочатку виникає сплощення, потім ніготь набуває форму трампліну. Згодом можливо навіть прояв онихолиза. Штучне покриття повідомляє натурального нігтя власну архітектуру і сили натягу, допомагаючи йому підлаштовуватися під задану форму і зберігати її згодом. Простіше кажучи, штучне покриття в даному випадку виконує функцію каркаса, армує натуральний ніготь. При тривалому носінні штучного покриття можна добитися повного відновлення натурального нігтя і скорегувати його форму відповідним чином.

Нарощування нігтів — вид моделювання, коли майстер і клієнт переслідують, в основному естетичні цілі. Процедура починається з підготовки рук: проводяться обов’язкова дезінфекція та обробка кутикули, ретельно знімаються залишки попередніх покриттів, а поверхня нігтя робиться матовою за допомогою м’якої пилки або баффі, щоб моделювальні матеріали добре закріпилися. Потім приклеюється типс (удлинняющий елемент), якому надаються бажані довжина і форма. І вся поверхня «нового нігтя» за допомогою спеціального пензлика покривається гелем або акрилом.

Сучасні гелеві технології нарощування використовують, як правило, безкислотні основи, що значно підвищує безпеку натуральних нігтів. Після нанесення гелеве покриття (желеподібна речовина) швидко застигає під впливом ультрафіолетових ламп: кінчики пальців поміщають у спеціальний прилад, під час такої сушки ви відчуваєте лише слабке тепло. Застосовувана концентрація УФ-променів практично не впливає на шкіру, а лише викликає необхідну хімічну реакцію в гелі. Вам не загрожують пігментація, «містечковий» загар і тим більше, опік. Фахівці стверджують, що Ви швидше засмагнете в похмурий день, ніж під УФ-лампами, використовуваними для застигання гелю. Ця система застосовується також як поліпшення форми натуральних нігтів і їх захисного покриття від впливу сухого або вологого повітря, холоду, солоної води і яскравого сонця.

Якщо Ви хочете просто підправити форму власних нігтів, значно їх не подовжуючи, то можна обійтися і без тіпсів. Моделювання відбувається за допомогою спеціальних пластин (паперових, тефлонові металевих або пластикових) у вигляді різних геометричних фігур з віконцем для нігтя посередині. Пластину надягають на палець, а край віконечка піддягають під ніготь, потім за допомогою пензлика викладають гелевий або акриловий шар бажаної форми.

До речі, до літа гелем або акрило можна скористатися для корекції й захисту нігтів на ногах; гарантія — півтора місяця.

Накладні нігті завжди товщі, ніж ваші справжні, і тому по мірі зростання утворюється помітна «межа». Це означає, що Вам пора на корекцію: нігтик обробляють спеціальною машинкою або мінеральними пилочками і знову наносять покриття, оновивши манікюр. Корекція набагато дешевше і швидше, ніж перша процедура моделювання. І робити її потрібно не тільки з естетичних міркувань: зміщення центру ваги накладного нігтя може пошкодити натуральний. Небезпечні для ваших нігтів та спроби самостійно зняти штучний шар і типс, краще довірити цю процедуру майстру.

Правильне моделювання і грамотний догляд матиме благотворний вплив на ваші нігті.

Не забувайте раціонально харчуватися , включивши в своє меню їжу з високим вмістом кальцію і вітамінів, регулярно обробляйте кутикулу спеціальними кремами і маслами (наприклад, масло для нігтів OPI AVOPLEX) або зміцнюючими засобами (Guccio, Orly, Lady Rose) та іншими, зараз великий вибір таких засобів).

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *