Модно чи ще нарощувати нігті?

У наш час навіть у професійних школах все ще можна зустріти роботи дуже низької якості, часто виконані на типсах.TWUp-mUQK1Q Нарощування, відверто уродующее руки! В останні роки навіть фахівці приходили в жах від величезної кількості нарощених(змодельованих) нігтів довжиною в палець. Якийсь nail-freak. Як ви вважаєте, чи можна зацікавити таким «творчістю» не майстри-фанатика, а клієнтів? Вони в жаху тікають від подібного мистецтва. В підтвердження тому тисячі невтішних коментарів під фотографіями подібних робіт. Ось підбірка фотографій відверто страшних і жахливих нігтів, при цьому найчастіше коментарі майстрів або власниць цього дизайну носять дуже захоплений характер!

Це не означає, що не потрібно експериментувати з формами або зовсім припинити нарощувати довгі нігті. Коли твір майстра нігтьового дійсно красиво і витончено, воно, безумовно, має право на існування. Але різного роду божевілля в довжині або дизайн – це всього лише креативне спрямування, оцінити яке, за великим рахунком, не зможе ніхто, окрім майстрів, побачивши такі пропозиції ринку. Не дивно, що клієнт віддав свої, можливо, нерівні і тендітні, але зате натуральні нігті.

Клієнту завжди потрібно одне і те ж – красиві, доглянуті руки, витончені, міцні, зручні у побуті нігті. А які вони будуть – натуральні або створені майстром, – вже не так важливо. Професія майстра манікюру схожий на професію скульптора. Він повинен розуміти і бачити красу нігтів і рук.

Зверніть увагу на класичні художні твори, будь то портрети або мармурові статуї. Ви коли-небудь бачили на них обгрызанные, широкі і короткі нігті? Пальці з вивернутим дистальним краєм? Ніколи! Тільки витончені кисті, довгі пальці, вузькі ідеальні нігті, майже завжди однакової форми, незалежно від того, в якому столітті було створено твір.

Сьогодні руки з такими нігтями ми називаємо конкурсними. Це і є сама справжня класика форми. Ідеальна форма нігтів – вузька, прямокутна нігтьова пластина з вираженої в поперечному і поздовжньому напрямках аркою. Така природна краса зустрічається вкрай рідко. Але, на жаль, маючи від природи хорошу форму нігтів, часто людина не може її зберегти.

Для підтримки правильної форми і довжини натурального нігтьового ложа потрібні тверді нігті. Так як тонкі, тендітні, ламкі, розшаровані, схильні до згинанню нігті не можуть захистити нігтьове ложе належним чином. В результаті воно коротшає, дистальний край збільшується, і форма перетворюється з прямокутної в квадратну. Відростити хоч якусь довжину нігтів в цьому випадку часто неможливо. Порятунок для подібних нігтів – це зміцнення. А якщо все неідеально, як же створити іншу форму нігтів? В цьому випадку створити диво дозволять нарощування і хороший майстер.

Сьогодні у майстрів є можливість працювати сучасними мелкодисперсионными і високомолекулярними полімерами, будь то гель або акрил. Виробники йдуть в ногу з часом і пропонують продукти високої якості. Тим самим дають можливість майстрам створювати тонке, витончене, анатомічне, але при цьому міцне, моделювання!

Витончені нарощені нігті і якісне покриття лакомПринимая до уваги, що нарощування нігтів – це необхідність для дуже багатьох жінок, ринок потребує швидкого, але якісному, наближеному до натурального, нарощуванні. Щоб нігті були витонченими, красивими і міцними, і при цьому заради них не треба було б проводити у майстра по 3-5-7 годин. Створювати такі нігті, знаючи основи і технологію, зовсім не складно і не довго.

На закінчення теми розвіємо міф про те, що нігті зараз не нарощують. У школах моделювання нігтів спостерігається наступна картина – сильні майстри все так само, в 90% випадків, займаються саме нарощування і моделювання нігтів. Але часто відрізнити неозброєним оком таке нарощування від натуральних нігтів неможливо. Звідси і з’являється міф, що нігті не нарощують. Так, не нарощують, їх настільки якісно моделюють, що від натуральних не відрізнити!

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *