Можна протирати обличчя перекисом водню?

Вугровий висип – поширена проблема, особливо у молодих дівчат з неустоявшимся гормональним балансом. Тому вони старанно шукають способи позбавлення від дефекту, не нехтуючи і домашніми рецептами. Багатьох цікавить, чи можна протирати обличчя перекисом водню, так як цей препарат є хімічною речовиною і здатний нашкодити чутливої дермі.Корисно протирати обличчя перекисом водню?

Звісно, певний ризик при використанні перекису для протирання шкіри присутній. Речовина містить значну кількість кисню, який руйнує захист епідермісу, робить його вразливим до зовнішніх подразників. Тому протирати обличчя можна тільки 2-3% перекисом водню, ні в якому разі не використовуючи концентрований варіант.

Якщо перевищувати дозування або проводити процедури занадто часто, можна знизити еластичність шкіри. Це досягається завдяки руйнуванню колагену і призводить до передчасного старіння шкіри.

Коли жінка дотримується всі рекомендації щодо застосування перекису, ризик отримати дефект зводиться до мінімуму. Крім того, речовина не тільки освітлить шкіру і очистить пори, але й знищить патогенні мікроорганізми. Таким чином, можна швидко і ефективно позбутися від акне і запобігти в подальшому запальні процеси.

Протирати обличчя перекисом водню від прищів?

Перш ніж приступити до процедури, слід очистити шкіру від забруднень. Для цього необхідно гарненько розпарити обличчя і умити його, використовуючи м’який пілінг. Розкриті і очищені пори допоможуть перекису швидше проникнути в глибокі шари шкіри, що зробить процедуру набагато ефективніше.

Якщо вирішено протирати обличчя тільки перекисом водню, можна використовувати ватяну паличку. Це дозволить наносити засіб точково, не зачіпаючи здорову шкіру.

Щоб надати шкірі здоровий вигляд, рекомендується регулярно проводити процедури. Однак не можна наносити агресивне засіб щодня. Протирати обличчя перекисом водню бажано 1-2 рази в тиждень, так як більш часте застосування зруйнує мікрофлору шкіри і призведе до лущення і опіків.

При великій вугрової висипки, а також для освітлення шкіри та усунення інших дефектів, рекомендується готувати суміші з декількох інгредієнтів. Склади з перекисом водню надають позитивний ефект на шкіру обличчя. При цьому варто врахувати, що підбирати інгредієнти потрібно, переконавшись у відсутності алергічної реакції.

Можна приготувати тонік, який відмінно справляється з дрібним червоним висипом. Для цього потрібно до 50 мл звичайного тоніка додати 5 крапель перекису. Протирати особа тоніком з перекисом водню рекомендується двічі на тиждень.

Коли пероксид не можна використовувати для протирання?

При бажанні усунути косметичні дефекти слід пам’ятати, що у перекису водню є протипоказання:

  1. Насамперед, категорично заборонено застосовувати пероксид при запалених прищах з гнійним вмістом.
  2. Протипоказанням є набряклість, викликана будь-якими причинами.
  3. Перекис протипоказана сухій шкірі. Використання речовини призводить до підвищеної дратівливості шкіри і посиленому лущення.
  4. Підвищена чутливість до пероксиду водню здатна призвести до сильної алергічної реакції.

Протирати шкіру обличчя перекисом водню можна, але тільки при відсутності протипоказань і виконанні всіх правил. У будь-якому випадку краще заздалегідь порадитися з косметологом і з’ясувати, чи підходить це засіб для усунення проблеми або краще скористатися іншим, менш агресивним препаратом.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *