Набір для парафінотерапії: що потрібно майстру для процедури?

Ванна для нагріву парафіну, шкарпетки і рукавиці для парафінотерапії, а також інші спеціальні приналежності, що входять в набір для парафінотерапії.

Навесні в умовах авітамінозу, холодного вітру на вулиці і пережитої зими шкіра клієнтів салонів краси потребує хорошого догляду та відновлення. Вітер і низька температура за вікном в поєднанні з сухим повітрям в опалювальних приміщеннях сприяють тому, що епідерміс інтенсивно втрачає вологу, необхідну йому для здоров’я. Результатом є тріщини, сухість та лущення. Весна — чудовий час для оздоровлення шкіри до літа, причому шкіри і рук, і ніг. Одним з найбільш дієвих засобів є парафінотерапія.

ЩО В СЕБЕ ВКЛЮЧАЄ НАБІР ДЛЯ парафінотерапія?

Процедура, про яку піде мова, використовує матеріал, що отримується з нафти — тобто парафін. Природне походження — це не єдина його гідність. Парафін при попаданні на будь-який предмет, огортаючи його, створює природну плівку. Під нею виникає ефект парника, завдяки чому поживні елементи, що входять до складу масел і інших косметичних засобів, глибше проникають в шари епідермісу, відновлюючи його здоровий баланс. Для збереження теплового ефекту майстри використовують спеціальні рукавиці для парафінотерапії, які надягають на руки клієнта поверх спеціальних пакетів після покриття шкіри рук парафіном. Звичайна послідовність дій майстра під час сеансу парафінотерапії така: спершу шкіру слід очистити і обробити дезінфікуючим засобом для манікюру, після цього вже можна наносити живлять і зволожуючі косметичні продукти. Для збільшення ефекту їх дії необхідний наступний етап — занурення рук в ванну з нагрітим, розплавленим парафіном, який є головною складовою будь-якого набору для парафінотерапії. Парафін також можна нанести на руки без занурення — тобто лопаткою. Теплий парафін сприяє розкриттю пір, покращує обмінні процеси, кровообіг і надходження поживних речовин. На руки з парафіном зазвичай надягають спеціальний поліетилен, а поверх нього — м’які рукавиці для парафінотерапії. У них руки знаходяться доти, поки парафін не охолоне. Після зняття корисного остиглого матеріалу шкіру можна додатково зволожити косметичним засобом, наносячи його масажними рухами. Навесні, як восени і взимку, дану процедуру багато рекомендують робити один-два рази на тиждень. В асортименті професійних матеріалів для манікюру і педикюру представлено безліч видів парафіну, в який виробники додають ароматичні та інші поліпшують процедуру інгредієнти. До слова, цей матеріал благотворно впливає на шкіру ніг, що робить його прекрасним доповненням до процедури педикюру.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *