Нарощування нігтів свіжі ідеї 2017

Наверное багато модниць зустрічали дівчат з неприродно гострими і довгими нігтями. Запам’ятайте — все це залишилося в минулому! Модні тенденції 2017 року диктують натуральність, а також практичність в нарощених нігтях. Відповідно модний манікюр в 2016 році повинен бути зручним, довжина його повинна складати 3-5 мм, а не 7-10 мм, як ви могли зустрічати раніше.

Наростити нігті останнім часом стало дуже популярним серед модниць. Дуже багато дівчат ходять до майстрів по нарощуванню в різних містах, нарощування нігтів Вінниця або будь-який інший місто можна зустріти в оголошеннях по всьому інтернету. І це не дивно, адже популярність нарощених нігтів росте з кожним роком. До підбору фахівця і виду нарощування необхідно підходити дуже ретельно.

Нарощування акрилом

Нарощування нігтів свіжі ідеї 2016, новинки, 24 фото які ви можете бачити в цій статті не втрачають своєї актуальності в новому сезоні. Тренд цього сезону — це зручність і натуральність, але так як не всі представниці прекрасної статі мають ідеально рівні і гладенькі натуральні нігті, то їм доводиться все ж їх нарощувати, але максимально природно. На таких нігтях, необхідно відзначити, гель-лак протримається не так вже довго, як хотілося б.

Акрилове нарощування нігтів заборонено виконувати при наявності цукрового діабету, а також герпетичної інфекції або ж грибкових захворюваннях. В таких випадках краще всього користуватися спеціальними гелями.

Покриття своїх нігтів гель-лаком

Нігті шелаком в 2016 році знаходяться на піку своєї популярності. Матеріал гель-лак відмінно вписується в модну ідею практичності і простоти манікюру. При правильному нанесенні гель-лаку манікюр буде виглядати ідеально на протязі 2-3 тижнів, а то і до місяця. Колірне розмаїтість матеріалу створює яскравий нейл-арт в різних відтінках, так і скромніший – «робочий» манікюр в пастельних тонах. Дизайн нігтів 2016 фото новинки дивіться нижче.

Манікюр шелак від А до Я

Підготовка — надання нігті бажаної форми. На цьому етапі необхідно вирівняти край нігтьової пластини і ретельно очистити її від мікрочастинок і пилу. Якщо край пластини схильний до розшарування, його краще підпиляти.
Базовий гель — матеріал, який зазвичай використовують при наявності слабких, тонких, расслаивающихся нігтів. Для типів нігтів перерахованих вище використовуємо — пластинупраймер. Потім наносимо базовий гель на пластину.
Кольоровий гель-лак — наносять слідом за базовим і в один-два шари. Будь-шар кольорового шелаку необхідно сушити 2 хвилини в UV-лампи, а при використанні LED-лампа буде достатньо 30 секунд.
Покриття топом або топ-гель є фінішним покриттям, яке потрібно для фіксації основного покриття, а також для захисту і додаткового блиску. Наноситься товстим шаром. Сушимо по часу стільки ж, скільки і кольоровий гель-лак.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *