Нарощування вій в домашніх умовах

Щоденна процедура нанесення макіяжу вже практично минулого з сучасними розробками в косметології. На сьогоднішній день жінка може докладати мінімум зусиль, щоб завжди виглядати відмінно, завдяки різноманітним методикам. Сьогодні розглянемо самостійне нарощування вій в домашніх умовах, з’ясуємо, що потрібно для даної маніпуляції і як виконати її максимально якісно.

Види нарощування вій

Існує два основних способи додати погляду глибину і загадковість:

 1. Пучкове нарощування вій. Даний метод полягає в прикріпленні блоків натуральних або штучних волосинок до краю століття. Він дозволяє не витрачати багато часу на процедуру і в найкоротший час придбати довгі густі вії.
 2. Пореснічное нарощування. Такий спосіб, безумовно, більш копітка і вимагає певної вправності. Він ґрунтується на приклеюванні матеріалу до століття по одній волосинці. Незважаючи на трудомісткість, дана процедура забезпечує приголомшливі ефекти після нарощування вій – вони виглядають максимально природно, набувають густоту і пишність.

Що потрібно для нарощування вій самостійно в домашніх умовах?

В першу чергу, потрібно визначитися з бажаною якістю сировини. Кращі матеріали для нарощування вій, звичайно ж, натуральні. Не варто спокушатися низькою вартістю наборів масового споживання для даної процедури. Швидше за все, вони складаються з повністю синтетичних волосків і клею, які можуть викликати алергію, подразнення і навіть дерматит. Рекомендується купувати матеріали або в спеціалізованих магазинах, або в косметичних салонах, звертаючи увагу на склад смоли і сировину для волосків.

Процедура нарощування вій вимагає спеціального пінцета для максимально точного прикріплення матеріалу до шкіри. Він повинен бути довгим, з тонкими жорсткими захопленнями на кінцях для міцного утримування волоска.

Крім самих вій, клею і пінцета, потрібно таке:

 • ватяні диски;
 • косметичний або рослинне масло;
 • чистий м’яка щіточка;
 • зубочистка.

Пореснічное нарощування:

  1. Початок процедури полягає в ретельному очищенні поверхні шкіри повік від косметики допомогою молочка або іншого звичного засобу. На наступному етапі слід розрізати ватний диск навпіл, і кожен півколо розташувати під нижніми століттями. Замість вати можна використовувати паперові серветки або будь-який інший м’який матеріал. Потім необхідно акуратно розчесати заздалегідь підготовленої щіточкою власні вії, щоб розділити їх і прибрати випали волоски.

 

  1. Тепер починається сама процедура нарощування. Слід вибрати найменшу вію з набору довжиною близько 7 мм (для внутрішніх куточків очей), захопити її верхній край пінцетом, а нижній кінчик акуратно вмочити в клей. Волосок потрібно прикріпити максимально близько до лінії росту власних вій, щоб домогтися природності. Зафіксувати положення корінця приклеюваної вії можна за допомогою зубочистки, злегка придавивши кінчиком місце кріплення.

 

  1. Аналогічним чином приклеюються та інші вії з набору. Рухатися потрібно від внутрішніх до зовнішніх куточків очей, поступово збільшуючи довжину волосків до 12 мм.

 

  1. Після скоєних маніпуляцій слід деякий час не відкривати очі і не моргати, щоб клей висох, а матеріал добре закріпився на шкірі.

 

Нарощування нижніх вій відбувається точно так само, як і верхніх. Єдине, що потрібно пам’ятати – не слід клеїти занадто довгі волоски нижнього століття, вони будуть виглядати надто штучно і візуально зменшать розмір очей.

Пучкове нарощування вій

Даний метод, в принципі, не вимагає особливої майстерності. Вже готові пучки волосків умочують в клей по периметру основи і акуратно прикріплюються до шкіри.

 

Бажано не використовувати дуже великі блоки вій, так як їх важко приклеїти в відповідності з вигинами століття. Краще застосувати від 2-х до 4-х коротких пучків або самостійно розрізати довгі заготовки.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *