Недоліки знаків Зодіаку

Перед тим, як прийняти рішення про початку серйозних стосунків, обов’язково уточніть у свого улюбленого дату народження. Дізнавшись знак Зодіаку, Ви можете бути неприємно здивовані. Експерти Astro7 вирішили розповісти про недоліки кожного зі знаків, щоб Ви не плакали потім ночами в подушку зі словами: «Хто б міг подумати, що такий милий чоловік виявиться таким негідником».

Недоліки Овнів

Планета Марс, яка протегує представникам цього знаку Зодіаку, гарантує всі складові голлівудського бойовика — складні сюжети, боротьба з несправедливістю, зрада друзів, пристрасть і втрачені надії. Не Овнів, зрозуміло, а у рідних і близьких їм людей. У самих упертих людей буде все чудово. Овни влюбливі. Якщо їм здалося, що вони зустріли жінку своєї мрії, їх ніщо не зупинить — ні законний шлюб і ревнивий чоловік, ні час і відстань.

Недоліки Тельців

Представники знака Зодіаку Телець — трудоголіки, готові працювати 24 години на добу, 7 днів в тиждень, 365 днів в році. Милі та чарівні вони рівно до того моменту, поки Ви не перейшли їм дорогу (або їм здалося, що Ви її перейшли). Як тільки Ви переступили межу, позначену Тельцем, готуйтеся до стрімкого розвитку подій. Потрапивши в «чорний список», Ви виберетеся з нього нескоро. Тельці вперті і не схильні змінювати свою думку під натиском громадськості.

Недоліки Близнюків

Перервати нескінченний монолог Близнюків набагато складніше, ніж перев’язати гілкою звіробою розірвану сонну артерію. Представники знаку Зодіаку настільки балакучі, що змогли б на власних похоронах повстати з мертвих і повідати свіжий анекдот. На цьому їх недоліки не закінчуються. Близнюки ліниві. Єдиний їхній шанс працювати в задоволення — монетизувати вміння розмовляти.

Недоліки Раків

Крок вперед, два назад — саме з таким девізом Раки йдуть по життю. Нерішучість і обережність дратує представників активних знаків Зодіаку, але тішить тих, хто любить стабільність. Ось вже чого, а стабільності Ракам не займати. Спокійно відпускайте свого коханого, народженого під знаком Зодіаку Рак, на курорт. Про зраду не може бути й мови. Не тому що він Вас так сильно любить, а з-за параної — раптом хтось дізнається і розповість дружині.

Недоліки Львів

Красивий і милий Лев тільки в дитячих мультфільмах. В реальному житті представники цього знака Зодіаку — тирани, деспоти і сумасброды. Відрізняються нульовою нетерпимість до недоліків інших людей, але себе звеличують до рівня «Бог». Не сприймають обмежень, рамок пристойності і правил. Зрозуміти, що перед Вами Лев просто — співрозмовник розмовляє сложноподчиненными пропозиціями, в яких слово «Я» зустрічається на кожному кроці.

Недоліки Дів

Представники знаку Зодіаку Діва чудово маскуються під милих людей, вышивающих хрестиком, пекущих дивовижні пиріжки з маком і обожнюють домашніх тварин. І оком не встигнете моргнути, як у Вас під нігтями виявляться голки, в пиріжку — смертельна отрута, а на голові — выдрессированная чорна кішка. Діви чудово маскуються в прагненні отримати бажане.

Недоліки Ваг

Поведінка, яка психіатри класифікують як маніакально-депресивний психоз, для представників знаку Зодіаку Терези — звичайний стан душі. Вони не відрізняються терпінням і старанністю. Для Ваг нормальним вважається зайнятися якоюсь божевільною ідеєю, кинути всі сили на реалізацію і… забути про неї назавжди. Вони легко піддаються на зраду, наївно вважаючи, що нічого поганого не роблять. Всі ці недоліки Ваг компенсуються їх безмежним чарівністю.

Недоліки Скорпіонів

Мстивість і безжалісність Скорпіонів відома не з чуток. А ще вони дуже влюбливі. Представники знака Зодіаку Скорпіон — чемпіони з «розбивання» сердець.

Недоліки Стрільців

Всіх пошкодувати, всіх нагодувати і обігріти — це про класичних Стрільців. Саме завдяки таким чуйним і добрим людям цинічні підприємці заробляють мільярдні статки. Стрільців люблять не тільки «благодійні» організації, але і роботодавці. Кого ж, як не Стрільця, можна змусити працювати «до переможного кінця». Однак ніхто не підозрює, що представники цього знака Зодіаку відрізняються гарною пам’яттю і поганий отходчивостью. Образивши Стрільця, готуйтеся до проблем.

Недоліки Козерогів

«Все погано, ми всі помремо», — говорить подруга, народжена під знаком Зодіаку Козеріг. «Я гарна і нещасна, Маша — погана, так як отримала своє підвищення через ліжко директора департаменту», — додає вона. Але не всі Козероги скаржаться на несправедливість у всьому світі. Деякі використовують своє честолюбство для «сколочування» мільярдних статків.

Недоліки Водоліїв

Представники знаку Зодіаку Водолій можуть бути щасливі тільки в тому випадку, якщо умудряться потрапити на безлюдний острів. Повірте, такий Робінзон Крузо не буде будувати пліт, щоб відплисти з острова, і запалювати сигнальні вогні, закликаючи проходять повз кораблі. Водолій буде палити трубку в компанії з П’ятницею, насолоджуючись довгоочікуваної тишею і спокоєм.

Недоліки Риб

Ми впевнені, Мюнхгаузен був представником знака Зодіаку Риби. Умільці створюють ілюзорну реальність і власний моральний кодекс, живуть в «рожевих окулярах». Після смерті Риби обов’язково потраплять у рай, оскільки таких прихильників релігії ще варто пошукати.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *