Нейл-Арт

NAIL-ART — МИСТЕЦТВО БУТИ ПРЕКРАСНОЮ

Дизайн — це один з повноправних видів сучасного мистецтва, і не останнє місце в цій області займає така його різновид, як дизайн нігтів.5-183 На 10 своєрідних полотнах талановитий майстер може творити справжні шедеври. Причому, як і в образотворчому мистецтві в цілому, не тільки за допомогою малюнка, але також методом ліплення та інших технік, про яких мова трохи пізніше.Прикрашені нігті були популярними ще за часів Стародавнього Єгипту, але тоді певна розпис говорила про купців, до якого належала жінка. З ритуальними цілями прикрашали нігтики і стародавні індіанки, і наші пращури-слов’янки. Сьогодні прикрашати (робити дизайн) можна як натуральні, так і нарощені нігті. Останні, звичайно, дають майстру більший простір для реалізації творчих ідей. Індивідуальний дизайн нігтів здатний зробити їх не лише Вашим справжнім прикрасою, але головною родзинкою стилю. Сьогодні, коли дизайн нігтів вже не є екзотикою, прикрашені нігті стають таким же необхідним аксесуаром жіночої краси, як стильна зачіска і вмілий макіяж.

Дизайн нігтів, як елемент формування Вашого стилю, має ряд безсумнівних переваг. Саме з нігтями можна сміливо експериментувати без ризику не вгадати, адже дизайн нігтів легко і швидко можна змінити в разі необхідності. Однак, звертаючись до професійних майстрам, ви можете бути стовідсотково впевненим, що вони вгадають з Вашим чином: він буде оптимально поєднуватися зі стилем заходу, яку Ви збираєтеся відвідати, і з Вашим внутрішнім світом.

Майстри, створюючи унікальний дизайн нігтів, користуються різними матеріалами і різними техніками. Це розпис акрилу, гелю або натуральних нігтів спеціальними лаками та фарбами, художня ліплення, акваріумний і об’ємний дизайни, використання фольги, стразів, наклейок, пірсінг та багато іншого. В принципі, будь-яке професійне покриття нігтів лаком або малюнком вважається нейл-артом. Тому безліч варіантів завжди актуального френча теж є одним з видів дизайну нігтів.
Розглянемо докладніше кожну з груп

ХУДОЖНІЙ РОЗПИС НІГТІВ

Вона користується у клієнток найбільшим попитом, так як завжди є неповторною і унікальною. Малюнок на натуральний або нарощений ніготь майстер наносить за допомогою водно-акрилових фарб або професійних лаків, користуючись при цьому спеціальним набором тонких кистей, паличок, голок. Професійні фарби і лаки не течуть, мають соковиті кольори і безпечні для здоров’я. Сьогодні крім фарб, нігті можна розписувати і спеціальними гелевими ручками, і графітом (що створює особливо плавні переходи між кольорами).

Художній розпис нігтів — це дуже тонка робота, що вимагає натхнення і досвіду художника. В її основі можуть лежати такі модні види художнього покриття, як:
-французьке (класична розпис, і безлічі ультрасучасних варіантів),

-іспанське (багатошарове покриття нігтів професійними лаками),
американське (соковиті тони основи).

На базі основного покриття, у тому числі — і підкреслено-натурального, створюються унікальні малюнки. Майстер по дизайну нігтів у своїй роботі може застосовувати не тільки фарби, але й блискітки, фольгу, акрилову пудру. Зараз досить часто жінки замовляють розпис, що повторює малюнок сукні, або наносять логотип дизайнера, у якого одягаються. Варіантів безліч, все залежить від Вашої фантазії і фантазії Вашого майстра.
Головні переваги художнього розпису нігтів — це необмежена можливість творчих експериментів і «плоский» дизайн, який не заважає в повсякденному житті, на відміну від деяких інших, більш об’ємних видів дизайну, які створюються за певним нагоди або для певного виходу в світ.

ОБ’ЄМНИЙ ДИЗАЙН

Об’ємний дизайн — це саме той вид дизайну, про який тільки що було згадано. Зазвичай його створюють для урочистих заходів, весіль. Вважається що цей дизайн не для кожного дня. І це дійсно так, тому що при цеплянии опуклими елементами нігтів за предмети можна нанести собі травми.
Об’ємний дизайн може створюватися двома різними технологіями. Перша з них схожа художнього розпису, різниця полягає тільки в матеріалі. Якщо при розпису майстер користується лаком або фарбою, то при створенні об’ємного дизайну в хід йдуть вже спеціальні акрилові гелі або пудри. За рахунок властивостей цих речовин створюваний малюнок стає більш об’ємним. Однак цей дизайн умовно можна назвати більш плоским об’ємним дизайном, так як на нігті не залишається опуклих місць, він просто потовщується за рахунок створення малюнка.
Більш складним вважається такий спосіб об’ємного дизайну нігтів, коли різноманітні окремі елементи збираються на нігтях в єдиний малюнок. Це можуть бути різні фігурки, наприклад, квіти, а також інші елементи для прикраси нігтя. В результаті ми отримуємо на нігті ефект тривимірного зображення.
Об’ємний дизайн нігтів (по обидва технологіям), художній розпис, застосуємо як до натуральним нігтям, так і до нарощеного.

АКВАРІУМНИЙ ДИЗАЙН

Акваріумний Дизайн — технологія, що створює ефект малюнка, який нібито знаходиться під склом акваріума. Одне з головних переваг такого дизайну (крім естетичної) є його довговічність. Він буде зберігатися на нігтях, поки вони не відросте. У разі, коли акваріумний дизайн набридне, нігті можна покрити будь-яким лаком. Від цього акваріумний дизайн псуватися не буде.
В акваріумному дизайні майстер використовує будь-які засоби, що застосовуються в нейл-арте: це і стрази, і фольга, можливо — шматочки ніжної тканини, сухоцвіти, традиційні лаки, фарби, пудра і гель. Робота з акваріумному дизайні дуже копітка, зате дає приголомшливі результати. Ви можете замовити як точну копію нейл-арту, яку бачили в журналі або в подруги, так і унікальну композицію. І можете бути впевненою: вона дійсно буде неповторною! Важливий момент: акваріумний дизайн можна робити тільки на нарощених нігтях, натуральні для цієї мети не годяться, так як по завершенні створення малюнка його необхідно зверху покривати спеціальним гелем. Акваріумний дизайн може бути досить об’ємним, але все одно гладким саме з-за нанесення цього покриття.

Одним із самостійних течій дизайну нігтів можна назвати і нігтьовий пірсинг, а також прикраса нігтів ювелірними виробами. Це називається діамантовим нейл-артом.

ВЕСІЛЬНИЙ ДИЗАЙН

Крім наведеної вище класифікації, види прикраси нігтів також розрізняють залежно від мети заходу, на який жінка планує з’явитися з подібним дизайном, а також — від стилю всього образу. У зв’язку з цим окремо слід розповісти про такий вид дизайну, як весільний дизайн нігтів, адже саме весілля в житті кожної дівчини і жінки, мабуть, дизайн ногтейиграет роль самого урочистого, самого головного заходи, підготовку до якого навряд чи можна порівняти з чимось іншим.

Весільний дизайн нігтів може передбачати використання будь-якого з описаних вище дизайнів, головне, що дозволяє виділити цей вид нейл-арту як окремий, — це і колірна гамма, і стиль дизайну, і технологія. Для створення весільного нейл-арту застосовуються відтінки білого, пурпурного, золотого, ніжно-рожевого кольорів, стрази і блискітки, виліплені фігурки кольорів і безліч інших елементів, які обов’язково зроблять кожну наречену неповторною красунею.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *