Оформлення брів ниткою

Східні жінки практично не користуються пінцетом для корекції форми брів, для цього у них є нитка.

 Поступово ця методика прийшла і в Європу, в салонах краси, вона називається «тридинг». Оформлення брів ниткою швидко завоювало популярність завдяки швидкості процедури (у порівнянні з застосуванням пінцета) та її високої ефективності.

Переваги техніки оформлення брів ниткою

Достоїнств у розглянутої методики чимало:

 1. Швидкість. З допомогою нитки одночасно захоплюється і висмикується кілька волосків, тому довго терпіти біль не доведеться.
 2. Чистота. Нитка повністю видаляє навіть тонкі і непомітні пушкове волосся, які складно помітити візуально і усунути пінцетом.
 3. Безпека. Корекція ниткою не викликає запалень або інфікування шкіри.
 4. Універсальність. Представлений спосіб епіляції підходить жінкам з чутливою шкірою, після нього не виникає роздратування і почервоніння.

Єдиний недолік процедури – болючість, особливо якщо вона проводиться вперше. Але з часом шкіра звикає до неприємних відчуттів, до того ж, тривають вони недовго.

Якою ниткою вищипують брови?

У студіях краси використовують спеціальну нитку з тонких капронових волокон або особливу «арабську» нитку з високою міцністю. Такий матеріал не рветься і не зісковзує, забезпечуючи ефективну роботу.

Для домашнього застосування підійде якісна бавовняна нитка середньої товщини. Синтетичні та шовкові нитки купувати не варто.

Як вищипнути брови ниткою будинку?

Навчитися розглянутої техніки нескладно. Для початку необхідно потренуватися на непомітних ділянках шкіри з зайвими волосками, а потім приступати до моделювання брів. Попередньо важливо очистити і знежирити робочі зони.

Ось, як оформляти брови ниткою:

  1. Міцно зв’язати кінці відрізка нитки, розтягнути отриману окружність.

 

  1. Схрестити нитки посередині, щоб вийшла вісімка, обернути її ще 3-5 разів.

 

  1. В результаті вийде рухливий «човник». Вставити в утворені петлі вказівні і великі пальці. Стискати і розтискати їх по черзі, щоб переконатися в рухливості «човника».

 

  1. Додати нитку до ділянки шкіри, де необхідно видалити волосся так, щоб скручена середина знаходилася позаду волосків.

 

  1. Розтягти ту петлю, яка розташована по напрямку росту волосся, щоб «човник» їх захоплював і висмикував.

 

Описаним способом можна видалити непотрібні волоски на будь-яких ділянках брови. Важливо не захоплювати занадто великі області, краще поступово обробити маленькі зони.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *