Омолоджуюча косметика для жінок 25-30 років

Нові омолоджуючі препарати допомагають шкірі як можна довше зберегти свіжий вигляд. Так що, по суті, їх основна роль навіть не омолодження, а профілактика старіння. Діють нові кошти безпосередньо на механізми старіння.
Косметичні фірми випускають омолоджуючу косметику не тільки для в’янучої шкіри, якої потребують жінки після сорока, але і омолоджуючі засоби для 25-річних жінок. Які особливості цієї косметики, і дійсно шкіра в такому віці потребує профілактики старіння?Косметику для зрілої шкіри, яка бореться з віковими змінами, радять застосовувати не раніше 35 років, а в ідеалі, якщо у вас гарна шкіра без видимих проблем, користуватися антивіковий косметикою краще починати не раніше 40 років.

Для тих, кому ще немає 30, існує спеціальна косметика. Ліфтингова сироватка і активний живильний крем з еластаном розроблені спеціально для цієї вікової групи. Ви запитаєте, а яка різниця? Чому я не можу користуватися антивіковий косметикою, скажімо, в 27 років, якщо мені здається, що моя шкіра недостатньо еластична, і вже з’явилися перші зморшки?
Косметику для зрілої шкіри завчасно не чіпайте, якщо не хочете постаріти раніше терміну, вважає косметолог Олена Босырева. «У 25-30 років шкіра поки ще сама виробляє основну кількість речовин, що підтримують її молодість. Якщо ви будете підносити їх шкірі в надлишку, вона почне «лінуватися». Тобто перестане сама виробляти еліксир молодості. І незабаром для того, щоб виглядати молодою, їй знадобляться ще більш сильні препарати. А до 40 років дивись вже й пластична операція буде потрібно».
Як правило, у 25 і навіть 30 років ще немає помітних зморшок, і шкіра не втратила пружності.

Так що корекція вікових недоліків зовсім не потрібна, а ось невелика підтримка шкіра необхідна. Адже саме в 25 років і з’являються перші ознаки старіння шкіри. Зовні поки все в порядку, але зсередини шкіра починає в’янути.
Нові омолоджуючі препарати допомагають шкірі як можна довше зберегти свіжий вигляд.

Як правило, у 25 і навіть 30 років ще немає помітних зморшок, і шкіра не втратила пружності. Так що корекція вікових недоліків зовсім не потрібна, а ось невелика підтримка шкіра необхідна. Адже саме в 25 років і з’являються перші ознаки старіння шкіри
Так що, по суті, їх основна роль навіть не омолодження, а профілактика старіння. Діють нові кошти безпосередньо на механізми старіння.
Після 25 років знижується вироблення колагену, а значить, тонус шкіри слабшає. Починаються збої в освіті власного зволожувача звідси сухість шкіри і відчуття стягнутості. Сповільнюється процес оновлення клітин шкіри, колір обличчя стає сіруватим. Засоби для профілактики старіння як раз і коригують ці проблеми: одні препарати забезпечують шкіру колагеном, інші — зволожувачем, треті — прискорюють процес оновлення клітин.
Курс профілактики старіння не повинен бути довше 2-3 місяців. Потім потрібно знову повернутися до звичайного догляду. Хороший омолоджуючий крем повинен містити UV-фільтр. З кінця вересня по кінець квітня варто використовувати омолоджуючі препарати густої кремоподібної консистенції для живлення шкіри в холодну пору року. З червня по початок вересня краще віддати перевагу легким текстурам — емульсій, легким кремів, гелів. Вони будуть зволожувати шкіру.
Багато омолоджуючі засоби мають позначку: «рекомендовано після 30 років». Тобто, якщо використовувати препарат раніше зазначеного віку, зіткнетеся з ефектом «передозування». Але цілком покладатися на маркування не варто. Краще все ж орієнтуватися на склад препарату.
Засоби для омолодження з ембріональними екстрактами варто використовувати не раніше 30 років. Причому концентрація ембріональних кліток повинна бути не більше 9%. Препарати з колагеном теж небажано застосовувати раніше цього віку.
Для 25 років краще всього вибирати легкі зволожуючі і живильні засоби. Фруктові кислоти підійдуть і в 25 і в 30 років, але відсоток фруктових кислот в препараті має бути не вище 2-6 %.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *