Омолоджуючий безобрізний манікюр

Сучасні карбамідні кератолітіки (55% карбаміду) відносяться до нового покоління безпечних препаратів для розм’якшення ороговілих ділянок шкіри та її придатків. 

Карбамід – природний «інгредієнт» шкіри людини (метаболіт), зміст якого з віком знижується. Використання карбамідних кератолитиков дозволяє зробити процедуру манікюру (педикюру) з фізіологічної точки зору біологічної сумісності препаратів з шкірою людини і уповільнити процес старіння.

Завдяки цьому виду кератолитиков відбувається відновлення і тривале підтримання нормальних фізіологічних процесів у кутикулі – балансу між ростом нових шарів і лущенням ороговілих частин. Причому збільшення кількості карбаміду в шкірі (в даному випадку у кутикулі), веде до накопичення внутрішньої вологи, а значить до її пружності і еластичності і надійного захисту ростового шару нігтьової пластини.

Високий вміст карбаміду дозволяє швидко і безпечно розм’якшити огрубілі тканини, не викликаючи при цьому алергічних реакцій і неприємних відчуттів і зберігаючи на тривалий час зволожену і еластичну кутикулу, бічні валики, нігті і шкіру рук.

Унікальність карбаміду в тому, що це одночасно і кератолитик, і зволожувач, а ще й метаболіт (природна складова обмінних процесів, що відбуваються в нашому тілі). Карбамідні кератолітіки мають рН-7, розпушуючи ороговілий шар шкіри, збільшують кількість карбаміду в живих тканинах, тобто омолоджують їх. Росткова зона нігтя не пошкоджується, природні процеси регенерації та злущення відновлюються.

Пілінги ідеально підходять для європейського необрізного педикюру/манікюру, так як можуть використовуватися тривалий час, не завдаючи шкоди кутикули, не пересушуючи її і не викликаючи огрубіння, не порушуючи нормальний ріст нігтів. Через 5-6 процедур ороговілий шар можна видаляти тільки паличкою і невеликий дошлифовкой. Кутикула стає тоненькою, пружною, еластичною, як у дитини.

Рекомендується використовувати в процедурі регенеруючі гелі – повний набір всього, що може знадобитися молодий зростаючої клітці. Фактично це молода, розчинена до «будівельних цеглинок», шкіра. Комбінація цих препаратів дозволяє здійснювати фізіологічний догляд за нігтями і кутикулою.

Процедура омолоджуючого манікюру

Процедура виконує відразу три функції: омолоджуючий догляд з пролонгованим ефектом, корекція і естетика.

1. Обробляємо нігті захисним лосьйоном.

2. Пилочкою надаємо нігтям правильну форму. Вибір використовувати чи ні у процедурі ванночку, залишається за майстром. В даному випадку працюємо без мацерації.

3. Для підготовки шкіри до процедури проводимо масаж кистей (можна задіяти область передпліччя і лікті, схильні до наростання ороговілої шкіри) з допомогою регенеруючого гель-скраб. Він виконує дві функції одночасно: дозволяє видалити ороговілі шари шкіри, не залишаючи мікро-порізів і сприяє регенерації клітин нігтів і шкіри.

4. На шкіру навколо нігтьової пластини наносимо ремувер, що містить 55% карбаміду і метиленовий синій для профілактики інфекційних уражень . Препарат швидко та ефективно розпушує кутикулу, що дозволяє, не пошкоджуючи її, з легкістю видалити ороговілу частину, а також запобігає подальше її розростання і утворення задирок.

5. Обробляємо бічні валики – вся «зайва» шкіра без проблем видаляється пилою середньої абразивності і руки набувають доглянутого вигляду . Значно уповільнюється процес наростання ороговілої тканини.

6. Видаляємо кутикулу. Чекаємо на 1-3 хвилини, а потім за допомогою апельсинової палички (пушера) акуратно відсуваємо кутикулу і прибираємо розм’якшені частинки відмерлої шкіри, рухаючись в одному напрямку .

7. Прибираємо залишки засобів за допомогою захисного лосьйону і серветки .

8. Якщо на нігті є нерівності, вирівнюємо і заробляємо шви його з допомогою бафа .

9. Наносимо на кутикулу і бічні валики реконструктор – відновлюючий гель для нігтів. Він дає додаткове живлення і зволоження кутикули.

Процедура омолоджуючого маникюра10. Якщо шкіра рук дуже суха і є мікротріщини, додатково наносимо регенеруючий биовоск .

11. Тепер ми підійшли до завершального етапу – покриття нігтів лаком (нігтьову пластину попередньо знежирити). Після висихання лаку втираємо в шкіру навколо нігтьової пластини масло для нігтів і кутикули.

Якщо ви, як і ми, віддаєте перевагу природність, залишаємо нігті в натуральному вигляді, надавши їм додатковий блиск і захист з допомогою полірувального биовоска . На завершення даємо клієнту рекомендації для домашнього догляду. Вся процедура займає 30 хвилин. Руки виглядають доглянуто, нігті набувають здоровий, сяючий вигляд.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *