Orto Parisi

У травні 2014 Алессандро Гуалтьери автор скандально-провокаційною лінійки Nasomatto і фатально-жіночною MariaLux представив любителям парфумерії своє останнє творіння під брендом Nasomatto. Цей парфум отримав назву Blamage. В цей же день, загальний улюбленець Алессандро, розповів про роботу над новим парфумерним проектом, який отримав назву Orto Parisi, назва трактується на італійському як «Сад Парізі». Звичайно ж зрозуміло, що до столиці Франції міста Парижа новий парфумерний бренд ніяким боком не відноситься. Парізі — це прізвище діда відомого парфумера, а слово «Сад» є ключем до розуміння філософії всієї лінійки.

Легенда нового проекту є продовженням епатажної особистості автора і навіть може дещо шокувати парфумерного ентузіаста з пуританською бекграундом: «Цей проект я хотів присвятити тому, хто, зокрема, надихав мене. Спочатку я думав написати біографію, але під час написання я занудьгував, розуміючи, що сам я ніколи не читав біографії. Ідея базується на тому, що мій дід Вінченцо використовував таз для збору відходів своєї життєдіяльності, які згодом перетворювалися на добрива для саду. В саду стояв божественний аромат… Таким чином, присвячується моєму дідові Вінченцо Парізі, а також всім тим людям, хто практикує і поширює аромат життя.»

Однак самі по собі пікантні подробиці з життя предка Гуальтьери є лише прелюдією до оригінальної ольфакторной філософії: «Частини тіла, які пахнуть сильніше інших – це місця, де живе душа. Яскраві запахи стали неприємними для нас, так як надлишок душі нестерпний нам до такої міри, що наша природна животность стала придушувати й виходити геть із цивілізації. Цей проект є моїм особистим садом, який я засадив, удобрював, обробляв і збирав урожай. Орто Парізі стверджує, що наше тіло є сад, а його запахи і є справжнє дзеркало нашої душі.»

Своїми творіннями Майстер провокує вас на психологічний стриптиз, де єдиний глядач – ви самі. Кожним із своїх ароматів він змусить вас зірвати з себе покрови пристойності, які здебільшого виникають не з суспільної моралі, а з ваших особистих комплексів.
Кожен ваш погляд на супроводжують серію спеціально підібрані фото, кожен вдих цих гарячих ароматичних полотен, пофарбованих жирними мазками грунту, води, поту, потужний зелені і яскравого мускусу, проведе вас через темні алеї вашої уяви, а потім повернуть вас назад у сферу логічного, де ви зможете переосмислити себе і зрозуміти, чи дійсно достатньо ви знаєте свою власну природу. Буде вам соромно за себе після цього ольфакторного подорожі? Чи ви Будете здивовані або обурені або станете більш щасливим тому, що можете сприймати світ у всіх його проявах? І чим більше ви ховали від себе, тим більше вилізе назовні. Чи зможете ви прийняти в собі це?

P. S. – для шанувальників таланту маестро Алессандро Гуалтьери – посилання на дуже характерний трейлер фільму «The Nose — Searching for Blamage» (Ніс: в пошуках Бламаж).

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *