Парафінотерапія

У холодні дні особливо затребуваною стає парафінотерапія. Вона відмінно доповнює манікюр. Парафінотерапія є простою і ефективною процедурою.

Парафін давно славиться своїми цілющими властивостями. Спочатку він використовувався в медицині для полегшення болю пацієнтів, які страждають від артриту. Однак сьогодні широко застосовується в салонних процедурах. Перед вами невеликий екскурс в світ парафінотерапії, відгуки про яку часто захоплено.

Речовина для парафінотерапії отримують з нафти і продуктів сухої перегонки торфу. Наноситься воно наступним чином: руки занурюють в парафінову ванну або окремі мішечки. Гарячий парафін (а плавиться він при температурі 46 — 60 ° C) утворює покриття на поверхні шкіри, яке збільшує приплив крові до неї, відкриває пори, стимулює детоксикацію, пом’якшує і зволожує.

Вперше парафін був використаний лікарями в 1950-і роки. А в 80-е стали популярними парафінові ванни, що стали згодом у багатьох салонах краси популярної додатковою процедурою до педикюру і манікюру. Парафінотерапія збагатила спектр салонних послуг. Наприклад, з’явилися одноразові процедури, під час яких клієнти поміщають свої руки або ноги в мішечки, заповнені розплавленим воском. Вдосконалилися і парафінові ванни, з’явився підігрів, безліч налаштувань і автоматизованих функцій.

Мелісса Пічі, господиня салону «The Matrix Nail Lab» в штаті Массачусетс розповідає, що парафінотерапія є основою такої процедури, як «Гарячий манікюр і педикюр», а також може бути доповненням до будь-якої класичної. «7-8 клієнтів щотижня приходять, щоб відчути тепло цілющого речовини», — додає Мелісса. В її салоні використовують спеціальні ковші, в яких парафін нагрівається і плавиться, а потім розливається в одноразові пластикові форми, в які клієнт опускає руку або ногу. Застосування подібної техніки викликано зацікавленістю людей у ​​гігієнічності такої процедури як парафінотерапія. Відгуки клієнтів сигналізують про побоювання відвідувачів салону занурювати руки в парафінову ванну багаторазового використання. Однак доведено, що при дотриманні всіх санітарних норм процедура із застосуванням таких ємностей не викликає зараження і не шкодить здоров’ю.

розвіювати СТРАХИ

Чому парафінотерапія — нешкідлива салонна послуга за умови, зрозуміло, дотримання гігієнічних норм? До складу восків входять масла, вода — отже це не самі привільні умови для розмноження патогенної мікрофлори. Крім того, коли рука або нога занурюються в парафін, під його дією на шкірі виникає оболонка, яка не дозволяє шкірі стикатися з рештою в парафінової ванні воском. Цю оболонку, або плівку, майстер видаляє після закінчення парафінотерапії, фото якої зазвичай демонструють гарні, доглянуті руки.

Дуже важливо інформувати клієнтів про санітарно-гігієнічні правила, які виконуються в вашому салоні (і звичайно, ще важливіше — дотримуватися їх). Детально пояснюйте клієнту, як діє парафін, як він створює захисну оболонку навколо будь-якого предмета, зануреного в нього, розповідайте про те, як ви очищаєте і обробляєте над усіма речами для процедури … І не забувайте про те, що парафін для парафінотерапії слід тримати в закритому контейнері , а також про те, що його вміст ні в якому разі не можна використовувати повторно.

ПРОДАЄМО ПРОЦЕДУРУ «МАНІКЮР / парафінотерапію»

Кращий спосіб зацікавити людину — запропонувати йому безкоштовно спробувати. Після, як правило, клієнти вже хочуть отримати повний комплекс послуг: манікюр + парафінотерапія. Рене Борова, представник салону «VIP Nails» в штаті Мічиган вважає: «Познайомившись одного разу з парафінотерапією, клієнти назавжди стають її прихильниками». І додає, що зазвичай пропонує безкоштовну процедуру на одній руці. В результаті відвідувачка салону бачить, що з себе представляє парафінотерапія, фото якої, навіть найякісніші, не будуть настільки інформативними, як живе тестування.

Осінній і зимовий час особливо сприятливо для збільшення кількості постійних клієнтів парафінотерапії. Спробуйте запропонувати її зі знижкою як додаткову послугу до педикюру і манікюру. Помістіть інформацію про це на рекламних плакатах.

За сеансом догляду можна приємно скоротати час в очікуванні своєї черги. Якщо клієнт змушений чекати, запропонуйте йому безкоштовно познайомиться з дією парафіну. Для салонів, що надають косметичні та перукарські послуги, такі процедури — відмінний привід прорекламувати роботу майстрів манікюру.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *