Парафінотерапія для рук: що це таке і яка користь?

Холодна погода — час таких процедур, як парафінотерапія для ніг і парафінотерапія для рук. Відгуки клієнтів констатують цей факт.

Парафін — це воскова прозора субстанція, суміш алканових вуглеводнів, отриманих з нафти. Але на мові салону краси це той матеріал, який допомагає перетворити звичайну послугу в спа-сервіс. Якщо раніше парафінові ванночки вважалися розкішним доповненням до звичайного манікюру, то тепер вони стали основним елементом цілого комплексу процедур по догляду за руками і ногами клієнта. У холодну пору року особливо рекомендується парафінотерапія для ніг і парафінотерапія для рук. Відгуки споживачів не дають збрехати. Дія процедури засноване на парниковий ефект, коли під впливом тепла розкриваються пори, волога не випаровується, а відбувається інтенсивна гідратація. В результаті прискорюється кровообіг, посилюється обмінний процес, що виводить токсини, активніше відновлюються пошкоджені тканини і гояться мікротріщини. Так діє парафінотерапія для рук. Що це таке для шкіри? А ось що: вона пом’якшується, зволожується, зникають сухість і почервоніння. Часто до складу парафіну входять різні ароматичні масла, екстракти трав, що, з одного боку, дозволяє підвищити ціну послуги, а з іншого — навпаки, зробити її певним бонусом для постійних відвідувачів.

Парафінотерапія ДЛЯ РУК: ВІДГУКИ ПРО НЕЇ І Про парафінотерапія для ніг

Дві салонні процедури, про які йде мова, пов’язані з приємними тактильними відчуттями і видимим ефектом оздоровлення шкіри. З цих причин відгуки про них, як правило, завжди позитивні, але багатьох клієнтів турбує питання гігієни та санітарної безпеки. По правді кажучи, він найважливіший в роботі салону краси. Експерти відзначають, що склад і властивості парафіну, а також обволікає шкіру ефект знижують небезпеку інфікування хвороботворними бактеріями за умови дотримання норм дезінфекції: руки клієнта і руки майстра на початку будь-якої процедури повинні бути оброблені антисептиками. Тільки на чисті руки можна наносити парафін. Ні в якому разі не можна використовувати його повторно! Якщо на шкірі є ураження, будь то порізи, рани або болячки, від процедури слід утриматися. Ванну необхідно чистити і дезінфікувати. В ідеалі — продумати індивідуальний підхід до кожного клієнта, який погодився на парафінотерапія для рук. Що це таке: використання одноразових рукавичок! А у випадку з парафінотерапією для ніг — використання одноразових шкарпеток. Теплим парафіном можна просочити шматки тканини і накласти їх на шкіру клієнта. Одним словом, методика проведення парафінотерапії може бути різною. Однак загальним для всіх випадків залишається важливість відповідального ставлення майстра до здоров’я клієнта і до свого власного здоров’я.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *