Парафінотерапія рук

Індустрія краси ніколи не стоїть на місці, і постійно з’являються нові засоби по догляду за собою, своїм тілом в цілому та всіма його окремими частинами.

274_zoom_688_3Досить активно в останні роки розвивається нігтьовий сервіс, з’являються процедури по догляду на руками і нігтями, дозволяють зробити їх максимально привабливими, здоровими і красивими.

С настанням холодів стає дуже популярною парафінотерапія. Вона дозволяє запобігти появі холодової кропив’янки або усунути наслідки її появи. Суха шкіра, яка швидко обвітрюється, утворення мікротріщин під агресивним впливом навколишнього середовища — це все свідчення того, що провести парафінотерапію. Навіть проведення однієї процедури надає благотворний вплив і покращує стан шкіри. Для закріплення отриманого ефекту рекомендується проведення повного курсу протягом десяти тижнів.

Така процедура часто проводиться як підготовчий етап в процесі манікюру. Попередньо розігрітий парафін наноситься на підготовлені руки пензликом, після чого їх можна занурити в нього на якийсь час. Кисті рук з утворили на них парафінових рукавичках обмотуються поліетиленом, накриваються вовняним термоматериалом, з якого можуть бути виготовлені рукавиці. У такому вигляді все слід залишити приблизно на 15 хвилин, після чого звільнити руки в зворотній послідовності.

Якщо все виконано правильно, парафін зніметься дуже легко. Його залишки можна видалити спеціальним маслом, яке наноситься на шкіру після закінчення процедури. Виконавши легкий масаж, можна починати робити класичний манікюр.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *