Парафінова ванна — інструмент майстра

Парафінова ванна є, напевно, в кожному салоні. Тож не дивно, адже парафінова ванна для рук — одна з найпопулярніших процедур.

Словосполучення «Парафінова ванна для рук і ніг» містить два значення — це і процедура, і апарат для її проведення. Подібного роду професійної техніки представлено на ринку безліч. Можна зустріти як легкі і прості у використанні апарати, так і вимагають більш серйозних професійних навичок. Серед них поряд з недорогими зустрічаються ванни, які стосуються більш високої цінової групи, що, безумовно, виправдовується їх технічними перевагами. Однак будь ваша парафінова ванна хоч втіленням досконалості, не слід применшувати значення правильного догляду за нею і технологічних нюансів виконання процедури.

ПАРАФІНОВА ВАННА ДЛЯ РУК: ТЕХНОЛОГІЯ ВИКОРИСТАННЯ парафінові ВАННИ

 1. Переконавшись, що кисть клієнта розслаблена, на кілька секунд опускаємо її в розплавлений парафін. Робимо 4-5 занурень, поки вона не буде повністю покрита парафіну масою.
 2. Надягаємо на руку пластиковий пакет або обертаємо її теплим рушником.
 3. Поверх плівки надягаємо спеціальну термоварежку або деякий час тримаємо кисть оберненої в рушник.
 4. Після того як парафін повністю застигне (через 5-10 хвилин), знімаємо зберігати тепло рукавицю або рушник.
 5. В кінці сеансу парафінової ванни для рук акуратно видаляємо парафінову плівку з шкіри. Використаний парафін викидаємо.
 6. Завершуємо процедуру масажем рук і передпліч клієнта. Залежно від його побажань можна використовувати спеціальні лосьйони. Перед нанесенням лаку слід обробити нігтьову пластину — видалити вологу, що залишилася після парафінотерапії та забезпечити хороше покриття.

Ми описали стандартну схему такої процедури, як парафінова ванна для рук і ніг. Відгуки клієнтів про неї, як правило, позитивні, оскільки вона дарує шкірі тепло і приємні відчуття. Деякі майстри наносять парафін за допомогою спеціальних пластикових пакетів, в які ковшем і наливають його. Пакет з парафіном надягають на руку або ногу клієнта, а потім розподіляють речовину по поверхні шкіри.

ПАРАФІНОВА ВАННА ДЛЯ РУК І НІГ: ОЧИЩЕННЯ парафінові ВАННИ

У процесі використання ванн в них неминуче потрапляє пил і осідає на дні. Частина виробників рекомендує очищати ванни щомісяця, інші — після 25 сеансів парафінотерапії. Уважно стежте за станом свого обладнання. Кілька загальних рекомендацій:

 1. Вимкніть пристрій, зніміть кришку і залиште парафін у відкритому вигляді на ніч, щоб він затвердів. Деякі майстри кладуть в рідкий парафін гачок або мотузку. Мета — після застигання парафіну за допомогою цих засобів можна витягти весь шматок.
 2. Дочекавшись затвердіння парафіну, увімкніть його на кількох хвилин для нагріву зовнішнього шару парафіну та маси — це допоможе легше від’єднати її від стінок і дна ванни.
 3. Натисніть на одну із сторін застиглої маси, щоб інший край підвівся, і витягніть парафін з ванни. Або скористайтеся способами з мотузкою і гачком для очищення парафіну та ванни для рук і ніг.
 4. Ви можете або викинути весь парафін, або ретельно зняти забруднений шар, залишивши лише чисту масу.
 5. Зіскобліть і змийте залишився в пристрої речовина. Прилипли до стінок залишки можна розм’якшити за допомогою фена і потім видалити.
 6. Очистіть внутрішню і зовнішню сторони ванни універсальним або дезинфікуючим засобом, ретельно висушіть всі поверхні.
 7. Помістіть масу, що залишилася в пристрій і додайте трохи нового парафіну, щоб в розплавленому вигляді його рівень сягав належної висоти.

Парафінова ванна для рук і ніг, відгуки про яку пестять слух, славиться своєю здатністю зволожувати і освіжати шкіру. Глибоко проникаючи в її шари, парафін зменшує кількість зморшок і прибирає набряки, нормалізується ліпідний обмін в епідермісі, покращує мікроциркуляцію.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *