Полуперманентна туш — нові можливості і для вас і ваших клієнтів

Нарощування вій користується великою популярністю у представниць прекрасної статі у всьому світі.

І все ж багато жінок залишаються прихильницею натуральної краси. Залучення потенційних клієнтів — завдання не з простих, але тепер, нарешті, нам є, що запропонувати навіть самим консервативним дівчатам! У 2011 р. на ринку нарощування вій з’явилася новинка — полуперманентная туш, яка наноситься на натуральні вії і тримається протягом двох-трьох тижнів!

Без туші для вій не мислять свого життя близько 80%, і більшість з них стомлює щоденне нанесення і видалення макіяжу. Полуперманентная туш здатна вирішити цю проблему! Тому, освоївши процедуру її нанесення, ви напевно зустрінете безліч нових клієнтів, які по достоїнству оцінять всі її переваги.

Отже, які ж плюси полуперманентной туші:

— Значна економія часу та відсутність необхідності спеціального догляду за віями після її використання — про макіяжі можна забути на 2-3 тижні!
— Натуральні вії стають на 30-50% розпадається на 10-15% довше!
— Відсутність обмежень у водних процедурах — дозволяється контакт з водою, купання в морі, басейні і навіть відвідування сауни (за винятком перших діб після нанесення препарату).
Туш не обсипається, не розмазується, не змивається, не втрачає зовнішнього вигляду.
— Ідеальне нанесення. Не секрет, що навіть сама якісна туш не здатна при нанесенні розділити всі до єдиної вії. А оскільки процедуру фарбування вій полуперманентной тушшю виконують виключно професіонали, вони мають змогу вберегти вії від склеювання, тим самим забезпечуючи їх пухнастість!
— Поєднується як з денним, так і вечірнім макіяжем. Майстер може надати віям натуральний ефект, а може і інтенсивно фарбувати їх — все залежить від побажань клієнта.
— Безпека для натуральних вій при дотриманні техніки нанесення і подальших рекомендацій.

Правила для клієнтів

— Протягом перших 24 годин не допускати контакту з водою, високими температурами (не відвідувати сауну), агресивного механічного впливу на вії.
— Уникати попадання на вії олійних косметичних засобів.
— Не використовувати звичайну туш поверх полуперманентной, щипці для завивки вій, а також щітки для розчісування вій, щоб не порушити цілісність шару.

Підсумуємо: полуперманентная туш відкриває нові можливості і для вас, і для ваших клієнтів! Зазначимо також, що поряд з повним нанесенням новинки можливо і комбінування її використання з нарощуванням верхніх вій. Тому виконуючи звичайну процедуру нарощування, ви можете запропонувати клієнту покрити нижні вії полуперманентной тушшю, адже більшість з них все одно використовують звичайну туш для завершення образу. Крім того, ця процедура ідеально поєднується з биозавивкой натуральних вій — іноді навіть рекомендується попереднє її проведення для досягнення максимального естетичного результату! Таким чином, пропонуючи цю послугу, ви отримаєте можливість збільшити свій дохід і конкурентоспроможність, а ваші клієнти — ще більший комфорт від користування вашими послугами!

На замітку

Полуперманентную туш можна придбати, тільки пройшовши професійного навчання в частині техніки її нанесення. Цей нюанс формує хороший імідж даної процедури, так як по завершенні навчання ви зможете гарантувати своїм клієнтам високу якість нанесення туші.
Зараз у майстрів є можливість першими запропонувати унікальну послугу в своєму місті (до речі, вона швидко окупається, що також важливо для фахівців) і, відповідно, не мати конкурентів!

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *