Полуперманентное відновлення брів

У багатьох жінок брови не дуже густі і, так як ця деталь дуже важлива в усьому образі, вони щодня домальовують їх контур. Заняття це нудне і нудне, тому представниці прекрасної статі часто проходять процедуру напівперманентного або перманентного відновлення брів.

Переваги напівперманентного відновлення брів

Перманентне відновлення брів – це нанесення татуажу на пошкоджені ділянки, тобто імітація натуральних брів. Але використовують таку методику невелика кількість жінок, оскільки це болюча процедура, яка в деяких випадках навіть вимагає анестезію. До того ж, після відновлення брів татуажем методом шотирования або волосок до волоска шкіра вимагає послепроцедурного догляду протягом 30 днів. Саме тому все більше жінок користуються новою унікальною полуперманентной методикою, що дозволяє «відтворити» контур брів за допомогою нанесення спеціального стійкого складу, який тримається на шкірі приблизно 1 місяць.

Полуперманентное відновлення брів не має такого тривалого ефекту, як татуаж, але дана процедура дозволяє:

  • зробити брови густими і чіткими;
  • не обмежувати себе у водних процедурах;
  • безболісно підкреслити виразність очей;
  • зберегти форму і лінію брів навіть при наявності шраму на цій ділянці шкіри.

Також до переваг напівперманентного відновлення брів відноситься те, що воно абсолютно безпечно і не викликає поява алергічних реакцій.

Процедура напівперманентного відновлення брів

Форма брів індивідуальна. Тому першим етапом процедури відновлення брів, як з нарощуванням волосків, так перманентним або полуперманентным методом, є підбір правильного контуру. При цьому фахівець повинен враховувати, чи жінка проводити регулярно або радикально депіляцію на окремих ділянках брів.

Після того як обрані лінії для напівперманентного відновлення, підбирається колір спеціального складу. Щоб відтінок пігменту справді підкреслював всі достоїнства жінки, при його виборі слід враховувати колір шкіри, волосся і очей.

Останнім етапом процедури є нанесення складу на пошкоджені ділянки брів. Він триває 20-40 хвилин, а потім на брови наноситься спеціальний закріплювач.

Протягом 24 годин мочити брови не можна. Колірна насиченість області, яка піддавалася впливу, відразу ж після завершення напівперманентного відновлення брів буде трохи яскравіше, ніж результат після першої водної процедури.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *