Пореснічное нарощування вій

Практично кожна дівчина мріє мати довгі і густі вії.

 Для деяких, так чи інакше, це бажання залишається просто мрією. Кожному дано своє, і від Природи нікуди не дінешся. Але завдяки існуванню новітніх косметологічних технологій, немає приводу засмучуватися.

Що таке пореснічное нарощування?

Тепер можна зробити спеціальне пореснічное нарощування вій і відчувати себе чудово, навіть без денного макіяжу. При такому нарощуванні можна збільшити довжину вій і їх густину. Після цього ваш погляд стане більш виразним, і зорово збільшаться очі. Не завжди навіть найкраща туш для вій дасть той же ефект. Тому, в такому випадку залишається тільки вибрати які краще вії для нарощування підійдуть, щоб результат вийти прекрасним.

Технологія нарощування вій пореснічное

Мабуть, даний спосіб нарощування є найбільш ефективним і якісним, на відміну від пучкового нарощування. Таку техніку ще називають шовковим нарощуванням, вона довговічна і практична. Нарощені вії, таким чином, не потрібно фарбувати або додатково за ними доглядати. Особливо це зручно для дівчат на відпочинку, коли немає особливого бажання і часу на декоративну косметику. Ви не помітите лялькового ефекту від нарощування вій, адже така технологія працює дуже акуратно і в результаті очі виглядають природно.Тільки не перестарайтеся з довжиною вибраних вій, інакше картина буде зіпсована.

Техніка нарощування вій передбачає відсутність макіяжу на віях. Перед початком процедури необхідно справжні вії знежирити спеціальним препаратом. Основна схема полягає в тому, що до кожної своєї вії приклеюється штучна вія. Це робиться за допомогою спеціальної гіпоалергенною смоли. Для нарощування можна вибрати війки з норки, шовку, колонка або соболя. Це вже на вибір і розсуд клієнта. Також довжина може бути обрана за смаком, адже іноді бажання нарощування полягає не в тому, щоб зробити вії довшими, а просто зробити їх візуально гущі.

Секрети нарощування вій

 1. Починати слід з нарощування зовнішнього кута ока, при цьому використовувати спершу більш довгі вії, а потім коротші.
 2. Накладати вію зверху, а не збоку справжньою.
 3. Змащувати нарощувані вії смолою один раз, щоб не нашкодити оці надмірною кількістю смоли.
 4. Щоб вії трималися якомога довше, при вмиванні не використовувати звичайне мило, а виключно спеціальні тоніки для вмивання.
 5. Якщо свої вії світлого кольору, то перед нарощуванням рекомендується пофарбувати їх в колір штучний вій.

Нарощування вій – догляд та рекомендації

  1. Для того щоб зберегти нарощені вії як можна довше, при вмиванні їх не слід сильно терти, а тільки злегка промокати нежирним засобом для зняття макіяжу або водою.
  2. Не змивайте макіяж жирними кремами, це може зіпсувати смолу і вії почнуть випадати.
  3. Нарощені вії не можна фарбувати тушшю, тому в даному випадку ви зможете обійтися тільки підведенням і, при бажанні, тінями.
 1. Нарощені вії не рекомендується завивати спеціальними ножицями, це спричинить за собою втрату не тільки нарощених, але і своїх вій.
 2. Пореснічное нарощування вій шовком «не любить» багато води. Тому, якщо ви зібралися у відпустку на море, то краще вибрати інший матеріал для вій.
 3. Після процедури нарощування не дозволяється робити парові ванни для обличчя.
 4. Якщо вже фарбувати нарощені вії, то тільки звичайною тушшю, так як водостійка туш вимагає ретельного змивання спеціальними кремами. Кремові вмивання, як ми пам’ятаємо, для нарощених вій протипоказані.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *