Поширені помилки в процесі педикюру

Щоб мати ніжні п’ятки і ідеальні пальчики всім на заздрість, потрібно іноді викроювати час на домашній педикюр. Якщо ж ви не дуже акуратно робите педикюр, ви викликати ніг більше шкоди, ніж користі: від неакуратною форми нігтів до нанесення порізів на шкірі.


Будьте уважні

Порізатися під час педикюру дуже легко, особливо якщо під час процесу ви постійно відволікається. Ви можете вистачити зайвого щипчиками для нігтів або подряпати шкіру пилкою. Якщо ранка досить глибока, в неї може потрапити бактеріальна або вірусна інфекція. Найпростіше порізатися при обрізанні кутикули, тому цей процес краще довірити професіоналам в салоні краси.

Дайте лаку повністю висохнути

Якщо ви нафарбували нігті на ногах, дуже важливо дати цій красі повністю висохнути. Після нанесення лаку краще якийсь час походити у відкритих шльопанцях, розділивши при цьому пальчики спеціальним роздільником. Для повного висихання знадобиться час, свіже повітря може дещо прискорити цей процес.

Наносите на нігті захисного покриття

Ніжки, як і все тіло, потребують захисту від шкідливого сонячного випромінювання. Варто пам’ятати, що лак, нанесений на крем або лосьйон, поступово набуває жовтуватий відтінок. Якщо ви використовуєте сонцезахисний крем, то перед тим, як фарбувати нігті, потрібно обов’язково стерти засіб серветкою. Верхнє захисне покриття захистить нігті від шкідливого УФ-випромінювання. Пам’ятайте, що з часом воно втрачає ефект, тому раз на кілька днів його потрібно оновлювати.

Підтримуйте ніжки в ідеальному стані

Електрична пилка для нігтів Sсholl нігтям допоможе забезпечити повноцінний догляд без зайвих зусиль. Масло для догляду за нігтями в поєднанні з використанням електричної пилки допоможе добитися ідеального педикюру. У комплекті з пилочкою йдуть три насадки:

Насадка для спилювання, яка рухається строго уздовж нігтя, зменшуючи тріщини і згладжуючи край нігтьової пластини.
Насадка для шліфування, яка вирівнює поверхню нігтя.
Насадка для полірування, яка надає нігтям природну гладкість і блиск.
Електрична пилка спрощує тяжку шліфування нігтів. Просто увімкніть пристрій, і ви побачите, як легко робити педикюр за допомогою електричної пилки для нігтів Sсholl. Дефилируйте у відкритих сандалях і блищить красивим педикюром на пляжі!

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *